Zimowy Puchar 2020: terminarz

Zimowy Puchar Ligi Bemowskiej 2020 odbędzie się w dn. 12-13 grudnia (sobota-niedziela) na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji Dzielnicy Bemowo, przy ul. Obrońców Tobruku 11.

Do fazy pucharowej przechodzą:

  • wszystkie drużyny z 1. miejsc
  • drużyna z 2. miejsca z najlepszym bilansem spośród drużyn z 2. miejsc w grupach rozegranych w sobotę (A-E)
  • drużyna z 2. miejsca z najlepszym bilansem spośród drużyn z 2. miejsc w grupach rozegranych w niedzielę (F-N)

 

Faza grupowa:

Grupa A: (mecze na sektorze A) - sobota, 12 grudnia

09:00 A Pojemna Halina - KFC Chimerola
09:25 A Olimpik - OMS
09:50 A KFC Chimerola - OMS
10:15 A Pojemna Halina - Olimpik
10:40 A Olimpik - KFC Chimerola
11:05 A OMS - Pojemna Halina

Grupa B: (mecze na sektorze B) - sobota, 12 grudnia

09:00 B Chłopcy z Bielan - RKS Argus
09:25 B KS Blizne - Argentina FC
09:50 B RKS Argus - Argentina FC
10:15 B Chłopcy z Bielan - KS Blizne
10:40 B KS Blizne - RKS Argus
11:05 B Argentina FC - Chłopcy z Bielan

Grupa C: (mecze na sektorze C) - sobota, 12 grudnia

09:00 C Dynamo - Orły Wuja
09:25 C Wrzeciono Team - Stara Lama
09:50 C Orły Wuja - Stara Lama
10:15 C Dynamo - Wrzeciono Team
10:40 C Wrzeciono Team - Orły Wuja
11:05 C Stara Lama - Dynamo

 

Grupa D: (mecze na sektorze A) - sobota, 12 grudnia

11:40 D Reprezentacja LB - TS Kopernik
12:05 D FC Zielony Alkobus - Bad Boys Zielonki
12:30 D TS Kopernik - Bad Boys Zielonki
12:55 D Reprezentacja LB - FC Zielony Alkobus
13:20 D FC Zielony Alkobus - TS Kopernik
13:45 D Bad Boys Zielonki - Reprezentacja LB
 

Grupa E: (mecze na sektorze C) - sobota, 12 grudnia

 
11:40 E FC Ochota - FC Devs
12:05 E Korsarze - Zmarnowane Talenty
12:30 E FC Devs - Zmarnowane Talenty
12:55 E FC Ochota - Korsarze
13:20 E Korsarze - FC Devs
13:45 E Zmarnowane Talenty - FC Ochota

 

Grupa F: (mecze na sektorze A) - niedziela, 13 grudnia

08:30 F Hutnik Tagomago.pl - FC Franklin Club
08:55 F Very Cherry - Ogórki Zdzisława
09:20 F FC Franklin Club - Ogórki Zdzisława
09:45 F Hutnik Tagomago.pl - Very Cherry
10:10 F Very Cherry - FC Franklin Club
10:35 F Ogórki Zdzisława - Hutnik Tagomago.pl

 

Grupa G: (mecze na sektorze B) - niedziela, 13 grudnia

08:30 G Grottgera Team - UKS Południe Czosnów
08:55 G FC Zaborów - Szybkie Bąki
09:20 G UKS Południe Czosnów - Szybkie Bąki
09:45 G Grottgera Team - FC Zaborów
10:10 G FC Zaborów - UKS Południe Czosnów
10:35 G Szybkie Bąki - Grottgera Team

 

Grupa H: (mecze na sektorze C) - niedziela, 13 grudnia

08:30 H Wesoła Ekipa - ADS Scorpions
08:55 H Ossownica - MDZ Team Grodzisk Maz.
09:20 H ADS Scorpions - MDZ Team Grodzisk Maz.
09:45 H Wesoła Ekipa - Ossownica
10:10 H Ossownica - ADS Scorpions
10:35 H MDZ Team Grodzisk Maz. - Wesoła Ekipa

 

Grupa I: (mecze na sektorze A) - niedziela, 13 grudnia

11:10 I Narodowe Śródmieście - AC Pajace
11:35 I FC Toruń - Almir Słupsk
12:00 I AC Pajace - Almir Słupsk
12:25 I Narodowe Śródmieście - FC Toruń
12:50 I FC Toruń - AC Pajace
13:15 I Almir Słupsk - Narodowe Śródmieście

 

Grupa J: (mecze na sektorze B) - niedziela, 13 grudnia

11:10 J Chemik Bemowo - Hutnicza Ferajna
11:35 J All4One - Pra Group
12:00 J Hutnicza Ferajna - Pra Group
12:25 J Chemik Bemowo - All4One
12:50 J All4One - Hutnicza Ferajna
13:15 J Pra Group - Chemik Bemowo

 

Grupa K: (mecze na sektorze C) - niedziela, 13 grudnia

11:10 K FC Gorlicka - Goliat Leoncin
11:35 K WawaLions - PrefBud-Tulewo
12:00 K Goliat Leoncin - PrefBud-Tulewo
12:25 K FC Gorlicka - WawaLions
12:50 K WawaLions - Goliat Leoncin
13:15 K PrefBud-Tulewo - FC Gorlicka

 

Grupa L: (mecze na sektorze A) - niedziela, 13 grudnia

13:50 L Contra Szydłowiec - Nie Ma Mocnych
14:15 L Królewscy - Wisła Podwierzbie
14:40 L Nie Ma Mocnych - Wisła Podwierzbie
15:05 L Contra Szydłowiec - Królewscy
15:30 L Królewscy - Nie Ma Mocnych
15:55 L Wisła Podwierzbie - Contra Szydłowiec

 

Grupa M: (mecze na sektorze B) - niedziela, 13 grudnia

13:50 M Galaktyczni Łuków - Przyjaciele Sawika
14:15 M Legion - Campeones Starachowice
14:40 M Przyjaciele Sawika - Campeones Starachowice
15:05 M Galaktyczni Łuków - Legion
15:30 M Legion - Przyjaciele Sawika
15:55 M Campeones Starachowice - Galaktyczni Łuków

 

Grupa N: (mecze na sektorze C) - niedziela, 13 grudnia

13:50 N Pal Rob Płońsk - Un Mate
14:15 N Zimbud Grodzisk Maz. - Atletico Pawłów
14:40 N Un Mate - Atletico Pawłów
15:05 N Pal Rob Płońsk - Zimbud Grodzisk Maz.
15:30 N Zimbud Grodzisk Maz. - Un Mate
15:55 N Atletico Pawłów - Pal Rob Płońsk

 

Faza pucharowa - niedziela, 13 grudnia:

1/8 finału:

16:35 Mecz I A1 - F1
16:35 Mecz II B1 - G1
16:35 Mecz III C1 - H1
17:00 Mecz IV D1 - I1
17:00 Mecz V N1 - [sb]2
17:00 Mecz VI K1 - M1
17:25 Mecz VII L1 - J1
17:25 Mecz VIII E1 - [nd]2

 

1/4 finału:

18:00 A Mecz I - Mecz III
18:00 B Mecz II - Mecz V
18:25 C Mecz IV - Mecz VIII
18:25 D Mecz VII - Mecz VI

 

1/2 finału:

19:00 - Mecz A - Mecz B
19:00 - Mecz C - Mecz D

 

Finał: godz. 19:35

Kontakt

Masz jakieś pytania związane z LIGĄ BEMOWSKĄ? Chciałbyś zapisać swoją drużynę do naszych rozgrywek? Napisz lub zadzwoń:

kontakt@ligabemowska.pl
Michał Burzyński 661 536 685
Dołącz do nas
Sponsor techniczny
Sponsorzy
Partnerzy