Zimowy Puchar 2019: terminarz
Zimowy Puchar Ligi Bemowskiej 2019 odbędzie się w dn. 15 grudnia (niedziela) na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji Dzielnicy Bemowo, przy ul. Obrońców Tobruku 11.
Do fazy pucharowej przechodzą dwie najlepsze drużyny z każdej grupy.
Faza grupowa:
Grupa A: (mecze na sektorze A)
09:00 | A | Reprezentacja LB | - | Nie Ma Mocnych |
09:25 | A | La Furia | - | FC Warsaw Utd |
09:50 | A | La Furia | - | Nie Ma Mocnych |
10:15 | A | FC Warsaw Utd | - | Reprezentacja LB |
10:40 | A | Nie Ma Mocnych | - | FC Warsaw Utd |
11:05 | A | Reprezentacja LB | - | La Furia |
Grupa B: (mecze na sektorze B)
09:00 | B | Young Legion | - | Defenders |
09:25 | B | OMS | - | Zmarnowane Talenty |
09:50 | B | OMS | - | Defenders |
10:15 | B | Zmarnowane Talenty | - | Young Legion |
10:40 | B | Defenders | - | Zmarnowane Talenty |
11:05 | B | Young Legion | - | OMS |
Grupa C: (mecze na sektorze A)
11:40 | C | WawaLions | - | ADS Scorpions |
12:05 | C | Argentina FC | - | Drink Team |
12:30 | C | Argentina FC | - | ADS Scorpions |
12:55 | C | Drink Team | - | WawaLions |
13:20 | C | ADS Scorpions | - | Drink Team |
13:45 | C | WawaLions | - | Argentina FC |
Grupa D: (mecze na sektorze B)
11:40 | D | Tanatos | - | Haratacze |
12:05 | D | Alltec | - | The New Greenback |
12:30 | D | Alltec | - | Haratacze |
12:55 | D | The New Greenback | - | Tanatos |
13:20 | D | Haratacze | - | The New Greenback |
13:45 | D | Tanatos | - | Alltec |
Grupa E: (mecze na sektorze C)
11:40 | E | Chemik Bemowo | - | FC Minolta |
12:05 | E | FC Ochota | - | Saska Kępa |
12:30 | E | FC Ochota | - | FC Minolta |
12:55 | E | Saska Kępa | - | Chemik Bemowo |
13:20 | E | FC Minolta | - | Saska Kępa |
13:45 | E | Chemik Bemowo | - | FC Ochota |
Grupa F: (mecze na sektorze A)
14:20 | F | Galaktyczni Łuków | - | Auto Delux Kobyłka |
14:45 | F | Zjazd | - | Zimbud |
15:10 | F | Zjazd | - | Auto Delux Kobyłka |
15:35 | F | Zimbud | - | Galaktyczni Łuków |
16:00 | F | Auto Delux Kobyłka | - | Zimbud |
16:25 | F | Galaktyczni Łuków | - | Zjazd |
Grupa G: (mecze na sektorze B)
14:20 | G | Contra Szydłowiec | - | Furduncio Brasil FC |
14:45 | G | Wisienki | - | Barlett |
15:10 | G | Wisienki | - | Furduncio Brasil FC |
15:35 | G | Barlett | - | Contra Szydłowiec |
16:00 | G | Contra Szydłowiec | - | Wisienki |
16:25 | G | Furduncio Brasil FC | - | Barlett |
Grupa H: (mecze na sektorze C)
14:20 | H | KTS Weszło | - | Un Mate |
14:45 | H | Contra Warszawa | - | Olimpik Pocztylyon |
15:10 | H | Contra Warszawa | - | Un Mate |
15:35 | H | Olimpik Pocztylyon | - | KTS Weszło |
16:00 | H | Un Mate | - | Olimpik Pocztylyon |
16:25 | H | KTS Weszło | - | Contra Warszawa |
Faza pucharowa:
1/8 finału:
17:00 | Sektor A | (Mecz A) | A1 | - | B2 |
17:00 | Sektor B | (Mecz B) | B1 | - | A2 |
17:00 | Sektor C | (Mecz C) | C1 | - | D2 |
17:25 | Sektor A |
(Mecz D) | D1 | - | C2 |
17:25 | Sektor B |
(Mecz E) | E1 | - | F2 |
17:25 | Sektor C |
(Mecz F) | F1 | - | E2 |
17:50 | Sektor A |
(Mecz G) | G1 | - | H2 |
17:25 | Sektor B |
(Mecz H) | H1 | - | G2 |
1/4 finału:
18:15 |
Sektor A |
(Mecz I) |
Mecz A |
- |
Mecz C |
18:15 |
Sektor B |
(Mecz II) |
Mecz B |
- |
Mecz D |
18:40 |
Sektor A |
(Mecz III) |
Mecz E |
- |
Mecz G |
18:40 |
Sektor B |
(Mecz IV) |
Mecz F |
- |
Mecz H |
1/2 finału:
19:20 |
Sektor A |
|
Mecz I |
- |
Mecz II |
19:20 |
Sektor B |
|
Mecz III |
- |
Mecz IV |
Finał:
20:00 |
Sektor B |
|
Mecz o 3. miejsce |
20:00 |
Sektor A |
|
FINAŁ |