Rywale: Wariaty Kuchara | Wiosna 2022 Trzecia Liga

Rywale Mecze Zw. Rem. Przegr. Bramki
St. Varsovia 12 3 2 7 31 - 43
FC Warsaw United 11 7 1 3 43 - 20
Pohybel 11 4 3 4 41 - 25
BKS 04 Górki 10 4 1 5 27 - 35
Chłopcy do bicia 10 4 0 6 27 - 25
SSIJ 9 6 2 1 40 - 20
Agil at Agord 8 5 0 3 39 - 24
Victoria 7 7 0 0 36 - 8
Bulbez Team Bemowo 5 3 1 1 19 - 17
All4One 5 1 0 4 10 - 14
Drink Men 4 3 1 0 21 - 7
Fast Trans 4 3 0 1 8 - 4
Orły Leszka 4 2 1 1 15 - 9
Los Lamusos 4 1 0 3 12 - 16
Anteniarze 4 1 0 3 11 - 15
Old United 4 0 1 3 11 - 20
Elektrobłyskawice Grajdoły 3 3 0 0 14 - 5
Argentina FC 3 3 0 0 13 - 2
FC Melange 3 2 1 0 27 - 19
Tiki Taka 3 2 0 1 16 - 8
Rosso Bianco 3 2 1 0 15 - 6
Lantra 3 2 0 1 14 - 6
ASPN Bemowo 3 2 0 1 11 - 11
Do przerwy 0,7 3 2 0 1 10 - 8
KS Precyzyjny Browar 3 2 0 1 4 - 3
Kasztany 3 1 0 2 13 - 14
Zielona Polana 3 1 1 1 13 - 12
FC NaNkacu 3 1 0 2 11 - 13
Legion 3 1 0 2 8 - 14
Young Legion 3 1 0 2 4 - 13
UKS Południe Czosnów 3 1 1 1 3 - 5
Contra 3 0 0 3 18 - 25
Drużyna A 2 2 0 0 20 - 10
Pędzące Kurczaki 2 2 0 0 15 - 6
Lencevia 2 2 0 0 10 - 3
Wilczenza 2 2 0 0 10 - 3
Canarinhos 2 2 0 0 9 - 4
Kamix 2 2 0 0 6 - 2
Elmol Team 2 1 0 1 11 - 9
W1nners 2 1 0 1 11 - 10
Siódemka 2 1 0 1 9 - 3
Defenders 2 1 0 1 7 - 5
Finlandia 2 1 0 1 7 - 6
Lyreco 2 1 0 1 7 - 10
No Name 2 1 0 1 7 - 4
Chyże Rosomaki 2 1 1 0 4 - 2
Gramy Swoje 2 0 0 2 7 - 23
Marymont 2 0 0 2 7 - 9
Drink Team 2 0 0 2 5 - 11
Haratacze 2 0 0 2 3 - 7
Piękni i Młodzi 2 0 1 1 3 - 5
Zjazd 2 0 0 2 3 - 11
FC Oposy 2 0 0 2 1 - 7
LTM 1 1 0 0 13 - 8
Tsubasa Team 1 1 0 0 13 - 4
FC Devs 1 1 0 0 12 - 6
Amigos 1 1 0 0 11 - 3
NKS Piotrovia 1 1 0 0 11 - 0
Huragan Brothers 1 1 0 0 10 - 4
Bękarty Warszawy 1 1 0 0 9 - 7
Rozchodniaki 1 1 0 0 9 - 5
Szmeterlink 1 1 0 0 9 - 1
Nitro 1 1 0 0 8 - 3
Team B 1 1 0 0 8 - 4
Gummy Bears 1 1 0 0 7 - 1
Inter Cars IT 1 1 0 0 7 - 6
Kipiluto 1 1 0 0 7 - 5
Olimpic 1 1 0 0 7 - 0
Fuzja 1 1 0 0 6 - 2
Bonum Guys 1 1 0 0 5 - 0
Dajcie Nam Wygrać 1 1 0 0 5 - 3
FC Casuals 1 1 0 0 5 - 0
FC Freedom 1 1 0 0 5 - 4
Gyros Gaming 1 1 0 0 5 - 2
Papadensy 1 1 0 0 5 - 3
Saska Kępa 1 1 0 0 5 - 2
VitaSport 1 1 0 0 5 - 2
Wrzeciono Team 1 1 0 0 5 - 0
Znista 1 1 0 0 5 - 4
iKakakacji 1 1 0 0 5 - 0
Bemovia 1 1 0 0 4 - 1
Egoiści 1 1 0 0 4 - 1
Chaos Ochota 1 1 0 0 3 - 1
El Loco 1 1 0 0 3 - 1
Kanonierzy 1 1 0 0 3 - 2
AKS Sparta 1 1 0 0 2 - 0
One4All 1 1 0 0 2 - 1
Dziki Futbolu 1 0 1 0 6 - 6
FC Zielony Alkobus 1 0 1 0 6 - 6
Bad Boys Zielonki 1 0 0 1 5 - 6
Bad News 1 0 0 1 5 - 6
FC Wczorajsi 1 0 0 1 5 - 10
Regional & Friends 1 0 0 1 5 - 11
BS Tarczyn 1 0 1 0 3 - 3
Chemik Bemowo 1 0 0 1 3 - 9
FC Ursynów Old Stars 1 0 1 0 3 - 3
Królewscy '18 1 0 0 1 3 - 9
La Furia 1 0 0 1 3 - 8
Nongalacticos 1 0 0 1 3 - 5
Tur Nieruchomości 1 0 0 1 3 - 5
Walec 1 0 0 1 3 - 4
AnonyMMous 1 0 1 0 2 - 2
Gladiatorzy z Woli 1 0 0 1 2 - 6
Manta 1 0 1 0 2 - 2
Moszna Squad 1 0 0 1 2 - 4
eXc Mobile Ochota 1 0 0 1 2 - 4
Poker Stars 1 0 1 0 1 - 1
TBD 1 0 0 1 1 - 5
Gladiatorzy 1 0 0 1 0 - 12
KS Na Pełnej 1 0 0 1 0 - 2
Sanacja PL 1 0 0 1 0 - 1
Szczęki Szczęśliwice 1 0 0 1 0 - 7
Zmarnowane Talenty 1 0 0 1 0 - 5
Tabela 1 liga
# Zespół M Pkt
1 FC Hermes 9 25
2 Gladiatorzy 9 21
3 Chemik Bemowo 9 20
4 Dynamo 9 17
5 Altus 9 16
Tabela 2 liga
# Zespół M Pkt
1 Civas 9 27
2 Defenders 9 21
3 FC Hermes II 9 19
4 Old United 9 16
5 BKS 04 Górki 9 15
Tabela 3 liga
# Zespół M Pkt
1 Agil at Agord 9 22
2 Legion 9 21
3 Drink Men 9 17
4 Szczęki Szczęśliwice 9 16
5 KS Na Pełnej 9 14
Tabela 4 liga
# Zespół M Pkt
1 Los Blancos 9 21
2 Kristal 9 19
3 Chlejsy FC 9 16
4 TK Ubezpeczenia 9 15
5 Energetyk 9 13
Tabela 5 liga
# Zespół M Pkt
1 Tornado UA 9 22
2 Zielony Stolik 9 19
3 Abnegat 9 18
4 Nie Ma Mocnych 9 15
5 FC Kazubów 9 14
Tabela 6 liga
# Zespół M Pkt
1 Warszawa Utd 9 25
2 FC Stała Gwardia 9 24
3 FC Buch 9 16
4 TS Kopernik 9 14
5 Le Cabaret 9 13
Tabela SuperLiga6
# Zespół M Pkt
1 KS Browarek 10 30
2 In-Plus Pojemna Halina 10 21
3 eXc Mobile Ochota 10 18
4 SS Cyrkulatka 10 12
5 FK Almaz 10 12
Tabela 1 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 Gramy Czasami 9 24
2 FC NaNkacu 10 18
3 All4One 9 18
4 Bad Boys Zielonki 10 15
5 FC Zielony Alkobus 10 15
Tabela 2 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 FC Warsaw Team 9 21
2 La Zabava 9 20
3 Last Dance 9 19
4 Gramy Swoje 9 16
5 Powiew Czarnobyla 9 15
Tabela 3 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 East Crew 9 27
2 Moonfox 9 21
3 Miód Malina 9 16
4 Sparta 9 16
5 Semper Victoria 9 13
Tabela 4 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 Zofijki FC 9 24
2 FC Kanwa 9 19
3 Szybki Shot 9 18
4 KTS Chimera 9 16
5 Zespół R 9 14
Sponsorzy
Partnerzy