( 4 : 0 )
Wiosna 2023 - Totalbet 6. Liga 7x7
  • niedziela, 04 czerwiec 2023
  • 13:00

145' Mikołaj Jacniacki FC Bez Nazwy
143' Wojciech Sekuła FC Bez Nazwy
140' Julek Załuga FC Bez Nazwy
138' Jarek Napiórkowski FC Bez Nazwy
126' Jarek Napiórkowski FC Bez Nazwy
124' Jarek Napiórkowski FC Bez Nazwy
116' Mikołaj Jacniacki FC Bez Nazwy
114' Mikołaj Jacniacki FC Bez Nazwy
110' Julek Załuga FC Bez Nazwy
145' Jarek Napiórkowski FC Bez Nazwy
140' Michał Wołowczyk FC Bez Nazwy
138' Wojciech Sekuła FC Bez Nazwy
126' Michał Mitaszka FC Bez Nazwy
124' Wojciech Sekuła FC Bez Nazwy
116' Wojciech Sekuła FC Bez Nazwy
114' Wojciech Sekuła FC Bez Nazwy
110' Mikołaj Jacniacki FC Bez Nazwy
1Wojciech Sekuła FC Bez Nazwy

W rywalizacji dwóch ekip z dołu tabeli Szóstej Ligi Siódemek, czyli Pożogi Bonito i Czupakabr Warszawa nieco więcej dawaliśmy szans tej drugiej załodze. Tymczasem od samego startu nominalni gospodarze atakowali z dużą dozą animuszu i już w 10 minucie wyszli na prowadzenie po tym, jak Mikołaj Jacniaki wyłożył piłkę na „pustaka” Julkowi Załudze. Niedługo potem było 2:0, gdy po zagraniu bardzo aktywnego tego dnia Wojciecha Sekuły do siatki trafił wspomniany wyżej Jacniacki. Po kwadransie gry goście mieli dobrą okazję, Kim Minju popisał się akcją w stylu Berbatova, ale golkiper PB był na posterunku. Nie minęło 60 sekund i mieliśmy 3:0. Po kolejnej asyście Sekuły Jacniacki skompletował dublet i już sytuacja gości stała się bardzo trudna. A jeszcze przed przerwą pogorszyła się, gdyż Janek Napiórkowski mocnym uderzeniem pod poprzeczkę podwyższył na 4:0. Takim też rezultatem skończyła się pierwsza odsłona. W drugiej Pożoga dowodzona przez Napiórkowskiego (hat-trick w całym meczu), Jacniackiego (który także zdobył trzy bramki, Załugę i najlepszego na placu Sekułę (gol i cztery ostatnie podania) wypunktowała jeszcze rywala. Gospodarze, poza trafieniem samobójczym, rozegrali niemal perfekcyjne spotkanie, wygrywając tu w pełni zasłużenie 9:1. Co było ich drugim zwycięstwem w tym sezonie.