( 0 : 1 )
Jesień 2022 - Totalbet 3. Liga 7x7

149' Jakub Sławiński Orły Leszka
110' Jakub Sławiński Orły Leszka
148' Łukasz Skwarko Drink Men
149' Łukasz Żendzian Orły Leszka
1Jakub Sławiński Orły Leszka

Oba zespoły ugrzęzły na dole tabeli i bezpośrednie starcie było ważne, aby odskoczyć od rywala i oddalić się od miejsca spadkowego. W ciągu pierwszych dziesięciu minut było widać, że żadna z drużyn nie chciała bardziej zaryzykować i rzadko oglądaliśmy piłkę w pobliżu któregokolwiek pola karnego. Dopiero decyzja Jakuba Sławińskiego o strzale z dystansu okazała się być trafna. Piłka leciała w pobliże środka bramki, ale rykoszet od obrońcy zmienił jej tor lotu, czym kompletnie zmylił golkipera. Nieco nieszczęśliwie stracona bramka zachęciła gospodarzy do ataku. Już kilkadziesiąt sekund później oddali strzał z ostrego kąta, ale bramkarz nogą odbił piłkę na rzut rożny. Następnie mecz się ponownie zamknął w środku boiska. W 18. minucie sytuacyjnie z pierwszej piłki, z powietrza próbował lobować golkipera zawodnik Orłów Leszka, ale piłka poleciała ponad poprzeczką. Ponownie Drink Men szybko odpowiedział na zagrożenie, lecz Łukasz Skwarko uderzył z linii pola karnego po ziemi obok słupka. To był dobry fragment w wykonaniu gospodarzy. Tomasz Sienkiewicz spróbował szczęścia uderzając z dystansu, chwilę później w polu karnym gości utworzyło się zamieszanie, z którego obronną ręką wyszły Orły Leszka. W kolejnej akcji z dobrą akcją ruszył ponownie Tomasz, zagrał piłkę wzdłuż linii końcowej boiska, ale podania nikt nie przeciął. Więcej okazji w pierwszych 25-ciu minutach nie oglądaliśmy i na przerwę zawodnicy schodzili przy wyniku 0:1. W drugiej części ponownie oglądaliśmy zamknięty mecz. Dopiero ostatnie 10 minut przyniosło emocje. Najpierw wyrównał Łukasz Skwarko, a na dwie minuty przed końcem meczu Drink Menów na prowadzenie wyprowadził Jakub Stępień. Losy meczu obróciły się o 180 stopni. Przez większą część rywalizacji Orły Leszka mogły być spokojne o wynik, a na kilkadziesiąt sekund przed ostatnim gwizdkiem sędziego mieli pozostać bez chociażby punktu. Dobrze zareagowali i ruszyli całą drużyną do ataku i Jakub Sławiński doprowadził do wyrównania w 49. minucie. Na więcej trafień brakło czasu, a końcówka meczu zdecydowanie dodała rumieńców rywalizacji.