Jesień 2022 - Totalbet 3. Liga 7x7

140' Mohoud Los Blancos
136' Jad Los Blancos
126' Mohoud Los Blancos
121' Mohoud Los Blancos
111' Jad Los Blancos
150' Maciej Skurzyński Wariaty Kuchara
144' Stanisław Kędzierski Wariaty Kuchara
133' Stanisław Kędzierski Wariaty Kuchara
128' Piotr Urbański Wariaty Kuchara
115' Norbert Margas Wariaty Kuchara
114' Piotr Urbański Wariaty Kuchara
108' Maciej Skurzyński Wariaty Kuchara
102' Piotr Urbański Wariaty Kuchara
136' Mohoud Los Blancos
111' Elyas Wadhahi Los Blancos
144' Maciej Skurzyński Wariaty Kuchara
140' Stanisław Kędzierski Wariaty Kuchara
133' Piotr Urbański Wariaty Kuchara
128' Maciej Skurzyński Wariaty Kuchara
1Dawid Pitner Wariaty Kuchara
Czerwone kartki
1Przemysław Bielawski Wariaty Kuchara
1Piotr Urbański Wariaty Kuchara

Ostatnie spotkanie sobotni dzień odbyło się między całkiem świeżą drużyną w naszej lidze, czyli Los Blancos, a dobrze wszystkim znanym Wariatom Kuchara. Obie ekipy były bardzo zmotywowane, aby wygrać to spotkanie. Goście już w drugiej minucie przeprowadzili bardzo szybką i konkretna akcję. Adam Grabarczyk podał do nabiegającego Piotra Urbańskiego i mieliśmy 0:1. Sześć minut później przyjezdni przeprowadzili kolejną akcję. Oddali strzał z dystansu, który odbił bramkarz, a piłka trafiła pod nogi jednego z atakujących, który dobił piłkę z najbliższej odległości i mieliśmy 0:2. W tym momencie gospodarze się przebudzili i przyszli z bardzo szybką odpowiedzią. Wariaty jednak nie pozostały na dwóch trafieniach i w 14 minucie podwyższyli na 1:3. W 15 minucie oglądaliśmy bramkę stadiony świata w wykonaniu Norbert Margasa, który huknął z połowy w samo okienko bramki rywali i mieliśmy 1:4. Przed przerwa gospodarze jeszcze raz trafili do siatki i na druga połowę obie ekipy przystępowały do meczu ze stanem 2:4. Drugą odsłonę otworzyli gracze Los Blancos, a dokładniej Mohoud, który sam przechwycił piłkę i wykończył sytuację sam na sam. Od tego momentu kolejne 10 minut należało do gości, którzy tym czasie dwa razy trafili do siatki i mieliśmy 3:6. Warto wspomnieć, że grali w osłabieniu od końcówki pierwszej połowy, gdy jeden z zawodników zatrzymał wlatującą piłkę do siatki ręką. Kolejne minuty inicjatywę przejęli gospodarze i zbliżyli się na jedną bramkę do rywali. Jednak na końcówkę zabrakło im sił. Mimo tego, że grali w przewadze to jedna zmiana nie wystarczyła na wybieganych Wariatów Kuchara, którzy w końcówce dołożyli dwa trafienia i mecz zakończył się wynikiem 6:8.