( 3 : 1 )
Jesień 2022 - Totalbet 3. Liga 7x7

150' Artem Żuk Team Ivulin Rabona
140' Pavel Klimiankou Team Ivulin Rabona
138' Oleksii Butchenko Team Ivulin Rabona
125' Jauheni Shambiecki Team Ivulin Rabona
123' Pavel Klimiankou Team Ivulin Rabona
117' Javhien Shabanav Team Ivulin Rabona
140' Jauheni Shambiecki Team Ivulin Rabona
138' Javhien Shabanav Team Ivulin Rabona
125' Oleksii Butchenko Team Ivulin Rabona
123' Dzmitry Melnikau Team Ivulin Rabona
117' Pavel Klimiankou Team Ivulin Rabona
1Uladzimir Malauka Team Ivulin Rabona
1Robert Różycki Los Lamusos
1Pavel Klimiankou Team Ivulin Rabona

Sobotnie zmagania rozpoczęliśmy od meczu Team Ivulin i Los Lamusos. Gospodarze po falstarcie na początku sezonu, wygrali wszystkie swoje dotychczasowe mecze. Rywale zaś jak na razie idą jak burza z myślą o powrocie na drugi poziom rozgrywkowy. Od początku spotkania przewagę mieli zawodnicy TI, ale nie umieli tego udokumentować. LL popełniali błędy w defensywie co poskutkowało bramką w 17 min. Wynik po składnej akcji, strzałem po ziemi otworzył Jauhien Alexyey. Sześć minut później wynik podwyższył Pavel Klimiankou, który zgrabnym zwodem ominą obrońce i strzałem zza pola karnego pokonał golkipera rywali. Minutę później LL złapali kontakt. Tuż po wznowieniu “Lamusy” ruszyli do ataku. Po podaniu z prawej strony, piłkę przeciął obrońca i było 2:1. Po kolejnej minucie TI przeprowadzili kolejny atak. Klimiankou dośrodkował z lewej strony, a akcje wykończył Jauhien Sambiecki. Chwilę późmiej zakończyła się pierwsza połowa, a wynik do przerwy brzmiał 3:1. Po zmianie stron TI całkowicie przejął inicjatywe na booisku, co poskutkowało kolejnymi trzema trafieniami i finalnym zwycięstwem aż 6:1. Nikt się nie spodziewał takkiego wyniku, a niestety trzeba przyznać, że LL rozegrali słaby mecz, zdecydowanie poniżej ich umiejętności. Wierzymy jednak, że to była dla nich lekcja, z której wyciągną wnioski i za tydzień wrócą silniejsi. Ti zrównał się punktami z rywalem i wspólnie z jeszcze jedną drużyną zajmują miejsce na podium.