( 1 : 2 )
Wiosna 2021 - 2. Liga 7x7
  • niedziela, 25 kwiecień 2021
  • 09:00

150' Marcin Krzysztoń St. Varsovia
147' Karol Mroczkowski St. Varsovia
136' Kamil Małż St. Varsovia
128' Korneliusz Troszczyński St. Varsovia
119' Karol Mroczkowski St. Varsovia
110' Karol Mroczkowski St. Varsovia
147' Marcin Krzysztoń St. Varsovia
136' Marcin Krzysztoń St. Varsovia
128' Bartosz Krajewski St. Varsovia
119' Karol Szatkiewicz St. Varsovia
110' Bartosz Krajewski St. Varsovia
1Karol Mroczkowski St. Varsovia

Zarówno Drink Men jak i St. Varsovia od porażek rozpoczęli wiosenną kampanię, a przecież jedni i drudzy już niejednokrotnie udowadniali, że grać w piłkę potrafią. "Na papierze" lepiej wygląda ekipa Michał Witkowski, która jest wręcz multimedalistą Drugiej Ligi Siódemek. Gospodarze z kolei od dwóch sezonów szukają optymalnego zestawienia, testując wciąż nowych zawodników. Goście za to mają kim grać, jednak w ich grze brakuję i dokładności i skuteczności. Tym razem jedni i drudzy zagrali na wysokiej koncentracji co przyniosło nam mnóstwo emocji. Od początku oglądaliśmy, ciekawe, szybkie i otwarte zawody. W 10 minucie wynik otworzył Karol Mroczkowski. Aktualny król strzelców tego szczebla tym samym odblokował się po dwóch meczach bez trafienia. Gospodarze jednak nie mieli zamiaru się tylko przyglądać i już pięć minut potem doprowadzili do remisu (Kamil Tokarski). Goście nic sobie z tego nie zrobili i dalej grali swoje. Nie minęły cztery minuty i znów byli na prowadzeniu, a drugiego gola na koncie miał Mroczkowski. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa. Varsovia w tym meczu w końcu wyglądała tak jak powinna. Dokładna, nieustępliwa i skuteczna. Trzy minuty po przerwie drugą asystę w meczu zaliczył Bartek Krajewski, a z gola cieszył się Korneliusz Troszczyński. DM próbowali odpowiedzieć i mieli swoje okazje, ale dwanaście minut potem było już 4:1, a na listę strzelców wpisał się Kamil Małż. Asystę przy tym golu zaliczył Marcin Krzysztoń, który w końcówce odegrał kluczową rolę. Jeżeli ktoś myślał, że jest już po meczu bardzo się przeliczył. Gospodarze nie złożyli broni i ruszyli do odrabiania strat. W 40 minucie na 4:2 trafił Łukasz Dziatkiewicz, a sześć minut potem gola kontaktowego zdobył Maciej Winiarski, przy obu trafieniach asystował Tomek Sienkiewicz. Zapachniało przynajmniej remisem, ale goście tym razem zachowali zimną krew na samą końcówkę i dobili zmęczonego rywala. Najpierw hattricka skompletował najlepszy na boisku, Mroczkowski, przy asyście Krzysztonia. Kropkę nad i zaś postawił sam Krzysztoń w ostatniej akcji meczu. Varsovia w końcu się obudziła i po wielkich emocjach pokonała Drink Men 6:3.