( 0 : 2 )
Wiosna 2021 - 2. Liga 7x7
  • niedziela, 18 kwiecień 2021
  • 12:00

150' Daniel Grynczel Agil at Agord
148' Maciej Kurman Agil at Agord
140' Maciej Kurman Agil at Agord
136' Paweł Maul Agil at Agord
136' Agil at Agord
135' Paweł Maul Agil at Agord
127' Daniel Grynczel Agil at Agord
119' Jan Śmigielski Agil at Agord
109' Jan Śmigielski Agil at Agord
150' Maciej Kurman Agil at Agord
148' Damian Metryka Agil at Agord
136' Mariusz Balcerek Agil at Agord
127' Michał Kulpiński Agil at Agord
133' Maciej Kurman Agil at Agord
1Maciej Kurman Agil at Agord

Jako pierwsi przed szansą stanęli zawodnicy St. Varsovii, gdzie w akcji sam na sam szybszy okazał się bramkarz Agil At Agord, wybijając piłkę spod nóg napastnika. W siódmej minucie to Agil miał aż dwie okazje w jednej akcji lecz finalnie piłka po strzale przeleciała nad bramką. Za minutę Agil zmarnował sytuację dwa na jeden, by za chwilkę objąć prowadzenie po strzale z ostrego kąta Jana Śmigielskiego i odbiciu się piłki od dwóch słupków. W dalszym ciągu zarysowywała się przewaga Agilu i w jedenastej minucie po składnej akcji w trójkącie, efektowny strzał piętką będącego tyłem do bramki napastnika, nie zdołał zaskoczyć Karola Fornalskiego. Varsovia próbowała z kontry lecz na posterunku w bramce rywala dzielnie stał Bartłomiej Dąbrowski. W dziewiętnastej minucie ponownie Śmigielski nieatakowany przez rywala oddał strzał z za pola karnego i podwyższył wynik spotkania. Varsovia zupełnie nie mogła wejść w mecz, tym bardziej będąc rywalem samym dla siebie i tracąc piłkę podczas próby zawiązania akcji. Druga połowa rozpoczęła się akcją dwa na jeden, gdzie za sprawą duetu  Kulpiński – Grynczel, drugi z graczy wpisał się na listę strzelców. Po stratach i indywidualnych błędach zawodników Varsovii, w ciągu dwóch minut Paweł Maul dwukrotnie zanotował trafienie, wykorzystując nieporozumienie w szeregach rywali. Pod koniec spotkania to samo uczynił wyróżniający się na placu Maciej Kurman, który oprócz dwóch trafień, otrzymał żółtą kartkę za zahaczenie nóg zawodnika z piłką oraz zanotował asystę przy ostatnim golu w meczu, odnotowanym na konto Daniela Grynczela w pięćdziesiątej minucie spotkania.