( 3 : 5 )
Jesień 2020 - 1. Liga 7x7
  • niedziela, 25 październik 2020
  • 11:00

144' Vasyl Shevchuk FC Otamany II
138' Bohdan Tokarchyk FC Otamany II
129' Bohdan Tokarchyk FC Otamany II
110' Wlodzimierz Frantyk FC Otamany II
108' Bohdan Tokarchyk FC Otamany II
148' Michał Głębocki Moszna Squad
145' Maciej Latosiewicz Moszna Squad
123' Piotr Świstak Moszna Squad
120' Michał Głębocki Moszna Squad
116' Adrian Brzuchacz Moszna Squad
115' Adrian Brzuchacz Moszna Squad
104' Grzegorz Kowerski Moszna Squad
144' Wlodzimierz Frantyk FC Otamany II
138' Roman Trotsko FC Otamany II
129' Wlodzimierz Frantyk FC Otamany II
110' Roman Trotsko FC Otamany II
108' Vasyl Shevchuk FC Otamany II
106' Kirill Tsvirko FC Otamany II
148' Damian Metryka Moszna Squad
145' Grzegorz Kowerski Moszna Squad
123' Damian Metryka Moszna Squad
120' Grzegorz Kowerski Moszna Squad
116' Bartek Adamiak Moszna Squad
115' Bartek Adamiak Moszna Squad
104' Piotr Świstak Moszna Squad
1Grzegorz Kowerski Moszna Squad

Na ten mecz czekało naprawdę wiele osób. Gospodarze po rewelacyjnym początku sezonu przegrali dwa ostatnie mecze i teraz chcieli szybko wrócić na pozycje lidera, bo właśnie tak stawka była tego meczu. Goście zaś chcieli utrzymać prowadzenie w tabeli, ale przy okazji był to dla nich pierwszy poważny sprawdzian. Obie ekipy, Dynamo oraz Moszna Squad, bo o nich mowa stawiły się pierwszymi garniturami i stworzyły kapitalne, pełne zwrotów akcji widowisko. Pierwsi do głosu doszli goście, których w czwartej minucie na prowadzenie wyprowadził Grzegorz Kowerski. Nie minęły jednak dwie minuty a do remisu doprowadził Maksym Kulyk. Dynamo szybko otrząsnęło się po początkowym szoku i poszło za ciosem, trafiając jeszcze dwukrotnie w przeciągu kolejnych czterech minut za sprawą Bogdana Tokarchyka oraz Włodka Frantyka. Gospodarze prowadzili już 3:1, a ich gra wyglądała już na poukładaną i wydawało się, że to oni teraz będą rozdawać karty. Moszna jednak nie złożyła broni i już po pięciu minutach po trafieniu Adriana Brzuchacza złapała kontakt, mało tego chwile potem ten sam zawodnik doprowadził do remisu i mecz zaczął się od nowa. Tym razem to goście poszli za ciosem, dominując na murawie do końca pierwszej połowie. Nie dość, że osiągnęli wizualną przewagę, to dołożyli jeszcze dwa gole autorstwa Michała Głębockiego i Piotra Świstaka, schodząc na przerwę przy prowadzeniu 5:3. Ten kto myślał, że to koniec emocji grubo się pomylił, bo pod tym względem druga odsłona w niczym nie ustępowała pierwszej. Od pierwszych akordów walka była zacięta. Gospodarze mozolnie dążyli do odrobienia strat, a rywale skutecznie ich z tego wybijali, ale do czasu. Już po czterech minutach po golu Tokarchyka złapali kontakt. Dziewięć minut potem napastnik gospodarzy miał już na koncie hattricka a my mieliśmy wynik 5:5. To nie koniec popisów graczy w niebieskich trykotach, bowiem w czterdziestej czwartej minucie odwrócili oni losy meczu, a dokonał tego Anton Shevchuk. Moszna jednak zagrała do końca. Już minutę potem Maciej Latosiewicz doprowadził do remisu i niesamowitej końcówki. W niej emocje sięgały zenitu, ale więcej zimnej krwi zachowali goście, którym w samej końcówce zwycięstwo zapewnił popularny „Głębo”. Ostatecznie po niesamowitych emocjach, godnych meczu nawet o mistrzostwo Moszna Squad pokonał Dynamo 7:6 i pozostał samotnym liderem Pierwszej Ligi Siódemek.