Wiosna 2020 - 3. Liga 6x6
  • niedziela, 28 czerwiec 2020
  • 13:00
  • Nr. meczu: 4

122' Marcin Żuk Prosektorium
104' Marcin Cichocki Prosektorium
140' Karol Zaorski KTS Chimera
126' Damian Smoliński KTS Chimera
122' Maciej Bartosiewicz KTS Chimera
118' Damian Smoliński KTS Chimera
116' Maciej Bartosiewicz KTS Chimera
112' Marcin Cieślak KTS Chimera
110' Marcin Cieślak KTS Chimera
108' Mariusz Cieślak KTS Chimera
107' Karol Wojciechowski KTS Chimera
122' Michał Skalski Prosektorium
104' Arkadiusz Dmowski Prosektorium
138' Mariusz Cieślak KTS Chimera
118' Marcin Cieślak KTS Chimera
116' Karol Wojciechowski KTS Chimera
112' Maciej Bartosiewicz KTS Chimera
110' Karol Wojciechowski KTS Chimera
108' Marcin Cieślak KTS Chimera
129' Paweł Janas KTS Chimera
1Marcin Cieślak KTS Chimera

W pierwszym meczu Trzeciej Ligi Szóstek Prosektorium zmierzyło się z KTS Chimierą. Pierwsza bramka padła po zaledwie czterech minutach od rozpoczęcia spotkania. Arkadiusz Gmowski podał idealną piłkę do Marcina Cichockiego, a ten pokonał bezradnego bramkarza rywali. Do remisu doszło już trzy minuty później. Strzelcem bramki wyrównującej był Karol Wojciechowski. Następnie pole gry należało tylko i wyłącznie do nominalnych gości. W ciągu dziesięciu minut udało im się strzelić kolejne pięć goli. Świetnie dysponowani w tym meczu byli Marcin Cieślak, Damian Smoliński i Maciej Bartosiewicz. Krótko przed przerwą, po fenomenalnej dwójkowej akcji Michała Skalskiego i Marcina Żuka, gospodarze zmniejszyli straty na 2:6.  Po zmianie stron obraz meczu był bardzo podobny do pierwszej połowy, czyli pełna kontrola gości.  W dwudziestej szóstej i trzydziestej ósmej minucie bramki zdobył Maciej Bartosik, a dwie minuty później Karol Zaorski podwyższył prowadzenie na 2:9. Jeszcze przed końcem spotkania, drużyny zdobyły po jednej bramce. Najpierw bramkę samobójczą dla Prosektorium zdobył Paweł Janas, a następnie w 48 minucie Piotr Jakubowski ustalił wynik spotkania na 10:3. Dla KTS Chimery było to drugie zwycięstwo w tej edycji Ligi Bemowskiej.  Natomiast Prosektorium po remisie i trzech porażkach zajmuje przedostanie miejsce w lidze.