( 7 : 2 )
Wiosna 2020 - 1. Liga 6x6
  • niedziela, 19 lipiec 2020
  • 10:00

144' Marcin Karczewski Bulbez Team Bemowo
142' Konrad Kozłowski Bulbez Team Bemowo
141' Marcin Karczewski Bulbez Team Bemowo
138' Marcin Karczewski Bulbez Team Bemowo
137' Patryk Kostyra Bulbez Team Bemowo
124' Sebastian Sitek Bulbez Team Bemowo
117' Marcin Karczewski Bulbez Team Bemowo
121' Maciej Miękina AnonyMMous
110' Łukasz Winek AnonyMMous
104' Marcin Napierski AnonyMMous
144' Konrad Kozłowski Bulbez Team Bemowo
142' Rafał Dobrosz Bulbez Team Bemowo
141' Konrad Kozłowski Bulbez Team Bemowo
138' Patryk Kostyra Bulbez Team Bemowo
137' Sebastian Sitek Bulbez Team Bemowo
124' Rafał Dobrosz Bulbez Team Bemowo
1Robert Lichański AnonyMMous

O godzinie 10 przy ulicy Irzykowskiego odbyło się spotkanie na szczycie Pierwszej Ligi Szóstek. W szranki stanęły ekipy AnonyMMous oraz Bulbez Team Bemowo. Wynik meczu już w czwartej minucie otworzył Łukasz Bednarski uderzeniem głową po dośrodkowaniu Marcina Napierskiego. Chwilę później wynik podwyższył Robert Lichański. Następne trafienie padło w dziesiątej minucie za sprawą uderzenia Damiana Borowskiego po podaniu Łukasza Winka. Kolejne bramki dla Anonimowych padły w piętnastej oraz szesnastej minucie po rykoszetach od obrońców. Bulbez obudził się z początkowego marazmu dopiero w siedemnastej minucie spotkania kiedy to Marcin Karczewski umieścił piłkę w siatce prostym strzałem po ziemi. Do końca tej części spotkania nominalni gospodarze zdobyli jeszcze dwa gole po uderzeniach Roberta Lichańskiego oraz Marcina Napierskiego. Ostatnie słowo należało jednak do Sebastiana Sitka, który ustalił wynik do przerwy na 7:2. Po zmianie stron AnonyMMous zdołało zdobyć jeszcze jedną bramkę dzięki świetnemu uderzeniu Łukasza Bednarskiego z rzutu wolnego. Od tego momentu Bulbez przejął inicjatywę co skutkowało kolejnymi bramkami z ich strony. Na listę strzelców zapisał się Patryka Kostyra, Konrad Kozłowski oraz Marcin Karczewski. Ostatnie chwilę spotkania były bardzo napięte przez stykowy wynik jednak gospodarzom udało si utrzymać prowadzenie do końcowego gwizdka sędziego. Ostateczny rezultat to 8:7 dla AnonyMMous.