( 0 : 0 )
Wiosna 2020 - 3. Liga 7x7
  • niedziela, 26 lipiec 2020
  • 10:00

149' Dawid Lubawy Orzeł Ząbki
148' Adam Roszuk Orzeł Ząbki
147' Dawid Lubawy Orzeł Ząbki
146' Adam Roszuk Orzeł Ząbki
137' Dawid Lubawy Orzeł Ząbki
136' Krystian Zbrzeski Orzeł Ząbki
129' Czarek Petasz Orzeł Ząbki
128' Jakub Szcześniak Orzeł Ząbki
128' Adam Roszuk Orzeł Ząbki
127' Adam Roszuk Orzeł Ząbki
149' Adam Roszuk Orzeł Ząbki
147' Daniel Godłoza Orzeł Ząbki
146' Krystian Zbrzeski Orzeł Ząbki
137' Krystian Zbrzeski Orzeł Ząbki
136' Dawid Lubawy Orzeł Ząbki
129' Adam Roszuk Orzeł Ząbki
128' Bartosz Maciołek Orzeł Ząbki
128' Daniel Godłoza Orzeł Ząbki
127' Daniel Godłoza Orzeł Ząbki
1Adam Roszuk Orzeł Ząbki

Jednostronnym spotkaniem było starcie na trzecim szczeblu rozgrywek ligi siódemek, pomiędzy PRE Wwa a Orłem Ząbki. Od początku meczu zaciekle bramkę rywali atakowali goście, lecz na ich drodze stał bramkarz PRE, który wszystko bronił. Do końca pierwszej połowy żadna z drużyn nie zdołała strzelić bramki i obie zeszły na przerwę przy bezbramkowym wyniku. Po przerwie byliśmy świadkami istnego zwrotu akcji, kiedy to swoją siłę szybko pokazali zawodnicy Orzełka Ząbki. W dwudziestej siódmej minucie Daniel Godłoza świetnie podał w pole karne rywala do Adama Roszuka, a ten zdobył pierwszą bramkę dla swojej drużyny. Minutę później przewagę zwiększył Jakub Szcześniak po podaniu Bartosza Maciołka. Kilka sekund później trzecią bramkę dla Ząbek strzelił ponownie Roszuk. W dwudziestej dziewiątej minucie goście dalej naciskali na rywali, a świetnym wyjściem z kontratakiem popisał się Adam Roszuk, który mocnym podaniem odnalazł Czarka Petasza i po jego strzale PRE Wwa nie widziała już szansy na wyjście na prowadzenie w tym meczu. W trzydziestej szóstej minucie meczu piątą bramkę dla gości zdobył Krystian Zbrzeski, przy asyście Dawida Lubawy. Minutę później szósty raz bramkarz PRE wyciągał piłkę z siatki po strzale Lubawy. W czterdziestej minucie złe sparowanie piłki przez bramkarza gości wykorzystał Artur Perekitko, który zdobył bramkę dla PRE. Pięć minut przed końcem spotkania gospodarze wykorzystali świetny kontratak, przy którym Piotr Czarnecki pewnie asystował przy drugiej bramce Perekitko. Minutę później ósmą bramkę dla gości strzelił Adam Roszek, zaliczając hattrika. Minutę później kolejną bramkę strzelił Lubawy, dzięki skutecznej indywidualnej akcji. W ostatniej akcji meczu gwóźdź do trumny rywalom wbił ponownie Lubawy, przy asyście Roszuka. Orzeł Ząbki wygrał ten mecz wynikiem 10:2, a MVP tego meczu został autor czterech bramek i dwóch asyst, Adam Roszuk.