( 2 : 5 )
2020 - 4. Liga Zimowa

147' Marcin Witowski M?odzi Perspektywiczni
145' Piotr Jastrz?b M?odzi Perspektywiczni
136' Tomasz Muszy?ski M?odzi Perspektywiczni
132' Marcin Witowski M?odzi Perspektywiczni
129' Adam Nurzy?ski M?odzi Perspektywiczni
122' Tomasz Muszy?ski M?odzi Perspektywiczni
120' Micha? Domaradzki M?odzi Perspektywiczni
118' Tomasz Iwan M?odzi Perspektywiczni
110' Jaros?aw Janusz M?odzi Perspektywiczni
109' Tomasz Iwan M?odzi Perspektywiczni
147' Adam Nurzy?ski M?odzi Perspektywiczni
129' Micha? Domaradzki M?odzi Perspektywiczni
120' Jaros?aw Janusz M?odzi Perspektywiczni
118' Marcin Witowski M?odzi Perspektywiczni
110' Tomasz Muszy?ski M?odzi Perspektywiczni
109' Tomasz Muszy?ski M?odzi Perspektywiczni
1Tomasz Muszy?ski M?odzi Perspektywiczni

W meczu Wola Fans z M?odymi Perspektywicznymi, od samego pocz?tku widzieli?my przewag? tych drugich nad rywalami. Ku naszemu zaskoczeniu, w 6 minucie spotkania to dru?yna z Woli strzeli?a gola, po ?wietnej indywidualnej akcji Rafa?a Z?otnika. MP odrobili straty z nawi?zk? w nieca?e 3 minuty, zdobywaj?c tym samym dwubramkowe prowadzenie. Dopiero w 16 minucie WF zdobyli bramk? daj?c? im kontakt, po szybkiej akcji Daniela Backiela. Do ko?ca pierwszej po?owy MP strzelili jeszcze dwie bramki za spraw? Tomaszw: Iwana i Muszy?skiego. Po zmianie stron MP kompletnie zdominowali przebieg boiskowych wydarze?, podwy?szaj?c wynik na 2:7. Chwil? s?abo?ci rywali wykorzysta? Mateusz Jarmoszuk zdobywaj?c ostatni? bramk? dla Wola Fans w tym spotkaniu. Do ko?ca meczu go?cie wpakowali przeciwnikom jeszcze 4 gole, tym samym ko?cz?c rywalizacj? nie pozostawiaj?cym z?udze? wynikiem 3:11. Zawodnikiem spotkania wybrali?my by?ego kapitana i za?o?yciela M?odych Perspektywicznych, do?wiadczonego Tomasza Muszy?skiego. Jego dru?yna po trudnym pocz?tku, coraz lepiej radzi sobie zim?, WF za?, zgodnie z zapowiedziami, ?e znacznie bardziej preferuj? sidemkowe granie na wi?kszym boisku, tej zimy, mimo ambitnej postawy, nie zalicz? na razie do udanych.