( 0 : 8 )
Jesień 2019 Trzecia Liga Szóstek

1Szymon Niekało W1nners

Na zakończenie zmagań piątej kolejki Trzeciej Ligi Szóstek plasująca się w drugiej połowie tabeli Izba Wytrzeźwień podejmowała trzecią drużynę w stawce, W1nners. Zdecydowanym faworytem była tutaj ekipa gości, która w obliczu innych wyników tej serii by nie stracić miejsca na podium musiała wygrać i to wysoko. Gracze w granatowo-czerwonych trykotach błyskawicznie przeszli do czynów i już po pierwszej połowie rozstrzygnęli losy tego meczu. Wbili bowiem rywalowi osiem goli nie tracąc przy tym żadnego. Po dwudziestu pięciu minutach gry po dwie bramki na koncie mieli już czterej gracze gości: Patryk Bolek, Szymon Niekało, Maciej Jurczak oraz Mateusz Budzich. Po zmianie stron pierwsze skrzypce nadal grali ci czterej zawodnicy. Bolek, Jurczak i najlepszy na placu Niekało dorzucili po golu, kompletując w konsekwencji po hattricku, a do tego po jednej bramce dołożyli jeszcze Arian Rechnio oraz Tomasz Prachnio. Honor gospodarzy dwie minuty przed końcem meczu uratował Paweł Grosicki. Ostatecznie W1nners bez żadnych problemów odprawili z kwitkiem Izbę Wytrzeźwień 13:1 i utrzymali trzecie miejsce w tabeli.