1Szymon Kępiński Dziki Futbolu
1Mariusz Dobaj Drink Men
1Tomasz Sienkiewicz Drink Men
1Szymon Siodłowski Drink Men

Spotkanie Dzików Futbolu z Drink Menami jawiło się jeszcze przed gwizdkiem jako bardzo interesujący mecz. Oto aspirujący do mistrzostwa goście spotkali się z chcącymi nawiązać do czołówki gospodarzami. Od początku spotkania było widać, która drużyna dąży do zdobycia mistrzostwa i na przekucie tego w konkrety nie trzeba było długo czekać. Rzut wolny sprzed pola karnego wykonywał Tomasz Sienkiewicz i pięknym, mocnym, mierzonym strzałem posłał piłkę w okienko bramki Dzików Futbolu. Niedługo potem drużyna gości wyszła z kontrą 2 na 1, bramkarz starał się interweniować na połowie boiska, ale podanie Sienkiewicza dotarło do Szydłowskiego, a ten precyzyjnym strzałem trafił od słupka na pustą bramkę. 0:2 do przerwy to najniższy wymiar kary bowiem abstrahując od nazwy Drink Men prezentował wyższą kulturę gry. W drugiej części dalej widzieliśmy przewagę gości, którzy bardzo szybko podnieśli wynik do 0:6, a oczy wszystkich były skupione na wspomnianym Szydłowskim, który strzelał jak najęty kompletując nie tylko hattricka, ale i cały czteropak. I to był moment kiedy Dziki przypomniały sobie jak się strzela bramki! W przeciągu zaledwie 3 minut Szymon Kępiński dwukrotnie pokonywał Dariusza Chojnackiego. Jeszcze słówko o bramkarzu Drink Menów, ponieważ zagrał spotkanie wybitne. Dziki oddawały sporo strzałów z dystansu, nieraz lecących przy słupkach czy pod poprzeczkę, ale bramkarz, czasami tylko sobie znanym sposobem, parował wszystko na boki. Koniec meczu, zasłużone zwycięstwo gości i zawodnicy Drink Men mogą coraz śmielej patrzeć w kierunku wymarzonego pucharu.