1Artur Miszkiewicz Wariaty Kuchara
1Adrian Rączka Wariaty Kuchara
1Łukasz Dworakowski BKS 04 Górki
1Stanisław Kędzierski Wariaty Kuchara

W meczu otwierającym ostatnią kolejkę zmagań drugiego szczebla bemowskich siódemek przy Obrońców Tobruku świeżo upieczony mistrz, Wariaty Kuchara podejmował wicelidera, BKS 04 Górki. Nominalni gospodarze mimo pewnego majstra mieli jeszcze o co grać, a mianowicie dwójka Stasiu Kędzierski - Grzegorz Lewandowski byli o krok od wygrania rywalizacji o miano, odpowiednio najlepszego strzelca oraz asystenta drugiej ligi. Tymczasem goście aby być pewnym wicemistrzostwa musieli wygrać, ale nawet porażka przy sprzyjających wiatrach dawała im srebro. Faworytem byli gracze w złotych trykotach, co oczywiście potwierdzili na boisku, ale takiej deklasacji nikt się nie spodziewał. Pierwsza połowa była jeszcze wyrównana, a szczególnie pierwsze dziesięć minut, w których nie doczekaliśmy się goli. Potem jednak do głosu doszli gospodarze, którzy w ciągu kolejnych kilku minut wbili cztery bramki, nie tracąc przy tym żadnego i wygrali pierwszą odsłonę 4:0. Wariaty byli szybsi ruchliwsi, a przede wszystkim skuteczniejsi, co udowodnili po przerwie. Druga odsłona zaczęła się podobnie jak pierwsza od zaciętej rywalizacji, ale tylko do ósmej minuty, gdy swój show postanowił kontynuować wspomniany na początku duet Kędzierski – Lewandowski, gdzie jeden wbijał kolejne gole, a drugi zaliczał asysty. Mistrzowie drugiej ligi w drugich dwudziestu pięciu minutach wbili rywalom jeszcze siedem goli, tracąc przy tym jednego. Mianowicie honor gości uratował Igor Jaszczak. Wariaty Kuchara tym samym przypieczętowały świetny sezon efektownym zwycięstwem nad BKS-em 04 Górki 11:1. Swoje zadanie wykonał wspomniany już dwukrotnie duet. Popularny „Stasiu” wpisał się na listę strzelców siedem razy, wygrywając klasyfikacje generalną najlepszych snajperów z przewagą ośmiu goli, natomiast „Lewy”, zakończył zawody z dorobkiem gola i pięciu ostatnich podań i z taką właśnie przewagą wyprzedził drugiego gracza w klasyfikacji najlepszych asystentów. BKS tymczasem czekał co zrobi Varsovia, która na jego nieszczęście wygrała, sprawiając że „Górki” zakończyły sezon na najniższym stopniu podium.