Wiosna 2018 Pierwsza Liga Szóstek
Kolejka 10
  • niedziela, 17 czerwiec 2018
  • 10:00

W meczu otwierającym zmagania w ostatniej już kolejce Pierwszej Ligi Szóstek spotkały się ekipy All4One oraz Papadensów. Początek tego spotkania to zdecydowane ataki pierwszej z tych ekip oraz bardzo dobra gra w obronie i nastawienie się na kontrataki zespołu Dominika Podlewskiego. Przez długi czas utrzymywał się wynik bezbramkowy, ale niemoc strzelecka została wreszcie pokonana przez Krzysztofa Sobolewskiego, który świetnym strzałem w samo okienko otworzył wreszcie wynik tego starcia. Do przerwy obie ekipy dorzuciły jeszcze po jednym trafieniu i pierwsza połowa zakończyłs się nieznacznym prowadzeniem zawodników w granatowych koszulkach 2:1. Niedługo po zmianie stron Papadensy doprowadziły do wyrównania, jednak już chwilę potem stracili swojego kluczowego zawodnika i do końca starcia musieli grać w osłabisniu. Kontuzja Arka Kulczyckiego była przełomowym momentam tego spotkania i mając jednego zawodnika mniej Papadensy nie były już w stanie opierać się nieustannym atakom rywali, którzy coraz bardziej powiększali swoją przewagę, wygrywając ostatecznie ten mecz aż 7:2.