No Matches
Rywale: Walec | Jesień 2020 Trzecia Liga

Rywale Mecze Zw. Rem. Przegr. Bramki
KTS Chimera 6 4 0 2 46 - 27
Janusze na Pikniku 6 3 0 3 30 - 32
Orzeł Ząbki 5 3 1 1 15 - 10
KP Kozia 4 4 0 0 16 - 5
Nie Ma Mocnych 4 4 0 0 11 - 6
Złotopolscy Warszawa 4 3 0 1 21 - 11
TSP Szatańskie Pęto 4 3 0 1 13 - 13
Akszon Team 4 2 1 1 27 - 30
Teraz Kolska 3 2 0 1 29 - 21
Izba Wytrzeźwień 3 2 0 1 24 - 15
PRE Wwa 3 2 0 1 10 - 9
Bemovia 3 1 0 2 5 - 8
Orły Leszka 3 1 0 2 4 - 7
Haratacze 3 0 0 3 5 - 23
Nocne Adelante 2 2 0 0 21 - 5
FC Devs 2 2 0 0 19 - 2
Czupakabry Warszawa 2 2 0 0 10 - 4
Gramy Czasami 2 1 0 1 16 - 15
Rekiny Biznesu 2 1 1 0 8 - 3
Lyreco 2 1 0 1 7 - 6
Chyże Rosomaki 2 1 0 1 6 - 9
TN Pocisk 2 1 0 1 4 - 4
FC Ursynów Oldschool 2 0 0 2 9 - 22
Fast Trans 2 0 0 2 9 - 16
Zakon Bonifratrów 2 0 2 0 9 - 9
FC Melange 2 0 0 2 6 - 9
KS Banderola 2 0 1 1 5 - 10
Marchewki Zagłady 2 0 0 2 5 - 12
Wola Fans 2 0 1 1 5 - 6
Defenders 2 0 0 2 4 - 8
Tank Team 2 0 0 2 3 - 8
ADP Wolska Ferajna 2 0 0 2 2 - 8
0,7 Zgłoś się 1 1 0 0 11 - 2
Awantura Warszawa 1 1 0 0 10 - 4
Gang Dzbanów 1 1 0 0 10 - 7
RKS 40% 1 1 0 0 8 - 4
Dziki Futbolu 1 1 0 0 7 - 5
Golden Roman 1 1 0 0 7 - 6
FC Kretes 1 1 0 0 6 - 5
FC Śmieci 1 1 0 0 6 - 5
W1nners 1 1 0 0 6 - 4
IDS-Bud 1 1 0 0 5 - 0
Prosektorium 1 1 0 0 5 - 4
Anteniarze 1 1 0 0 4 - 1
FC Yelonki 1 1 0 0 4 - 0
Więcej Sprzętu niż Talentu 1 1 0 0 4 - 1
Zespół Niespokojnych Nóg 1 0 0 1 6 - 14
Marchewki Zagłady II 1 0 0 1 5 - 9
Recreativo Varsovie 1 0 0 1 5 - 11
Alter Valkiria 1 0 0 1 4 - 6
HapiFootball 1 0 0 1 4 - 6
Car Net Polska 1 0 0 1 3 - 5
MKSN Mazowsze Warszawa 1 0 0 1 3 - 4
Orły Nawałki 1 0 0 1 3 - 6
Pendzonce Świstaki 1 0 0 1 3 - 9
St. Varsovia 1 0 0 1 3 - 4
Odwróć Tabelę 1 0 0 1 2 - 8
One4All 1 0 0 1 2 - 10
Znista 1 0 0 1 2 - 6
FC Po nalewce 1 0 0 1 1 - 5
KKS Remis Rakieta 1 0 0 1 1 - 6
Kamix 1 0 0 1 1 - 7
Lepiej Nie Pytaj 1 0 0 1 1 - 11
Drink Men 1 0 0 1 0 - 4
Kasztany 1 0 0 1 0 - 2
Los Lamusos 1 0 0 1 0 - 4
Pohybel 1 0 0 1 0 - 9
Tabela 1 liga
# Zespół M Pkt
1 Chemik Bemowo 9 21
2 Moszna Squad 9 21
3 Dynamo 9 18
4 Gladiatorzy 9 15
5 Zjazd 9 11
Tabela 2 liga
# Zespół M Pkt
1 FC Warsaw United 9 21
2 FC Casuals 9 19
3 Defenders 9 17
4 Los Lamusos 9 16
5 St. Varsovia 9 14
Tabela 3 liga
# Zespół M Pkt
1 Haratacze 9 24
2 Lyreco 9 19
3 Drink Men 9 19
4 ADP Wolska Ferajna 9 19
5 Orły Leszka 9 14
Tabela 4 liga
Tabela 1 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 FC Ochota 9 27
2 AnonyMMous 9 22
3 All4One 9 19
4 FC NaNkacu 9 16
5 Drink Team 9 13
Tabela 2 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 ASPN Bemowo 9 19
2 Fast Trans 9 19
3 W1nners 9 18
4 Kindybały FC 9 18
5 Chaos Ochota 9 15
Tabela 3 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 KTS Chimera 9 25
2 Stara Lama 9 21
3 Stara Gwardia 9 18
4 Chłopcy do bicia 9 15
5 ACL Zerwane 9 15
Sponsor techniczny
Sponsorzy
Partnerzy