No Matches
Rywale: Haratacze | Jesień 2020 Trzecia Liga

Rywale Mecze Zw. Rem. Przegr. Bramki
Janusze na Pikniku 5 1 0 4 24 - 31
KP Kozia 4 3 1 0 29 - 14
Walec 3 3 0 0 23 - 5
Złotopolscy Warszawa 3 2 0 1 21 - 14
Orzeł Ząbki 3 2 0 1 8 - 10
Lyreco 3 1 1 1 6 - 7
Regional & Friends 3 0 0 3 7 - 20
FC Devs 2 2 0 0 16 - 3
Czupakabry Warszawa 2 2 0 0 15 - 3
Błękit Paryża 2 2 0 0 8 - 3
Chyże Rosomaki 2 2 0 0 8 - 2
Drink Men 2 1 1 0 9 - 1
Rekiny Biznesu 2 1 0 1 7 - 9
TSP Szatańskie Pęto 2 1 1 0 6 - 2
Bemovia 2 1 0 1 5 - 5
No Limits 2 1 0 1 5 - 7
Synowie Gmocha 2 1 0 1 5 - 4
Old Legion 2 0 1 1 6 - 9
KTS Chimera 2 0 1 1 4 - 8
ADP Wolska Ferajna 2 0 0 2 2 - 5
Augusto Penguins 2 0 1 1 2 - 4
Wiesł Bud 2 0 0 2 2 - 7
Więcej Sprzętu niż Talentu 1 1 0 0 10 - 0
Zakon Bonifratrów 1 1 0 0 10 - 2
Zespół Niespokojnych Nóg 1 1 0 0 8 - 0
PRE Wwa 1 1 0 0 7 - 1
Car Net Polska 1 1 0 0 6 - 2
HapiFootball 1 1 0 0 6 - 3
Nie Ma Mocnych 1 1 0 0 6 - 2
RKS 40% 1 1 0 0 6 - 2
TS Kopernik 1 1 0 0 6 - 1
Awantura Warszawa 1 1 0 0 5 - 1
IDS-Bud 1 1 0 0 5 - 0
Orły Leszka 1 1 0 0 5 - 1
FC Yelonki 1 1 0 0 2 - 1
Tank Team 1 0 0 1 5 - 7
W1nners 1 0 0 1 4 - 6
Akszon Team 1 0 0 1 3 - 6
0,7 Zgłoś się 1 0 0 1 2 - 11
All4One 1 0 0 1 2 - 12
Blok Ekipa (d. Albatrosy) 1 0 1 0 2 - 2
Bulbez Team Bemowo 1 0 0 1 2 - 5
Defenders 1 0 1 0 2 - 2
Izba Wytrzeźwień 1 0 0 1 1 - 2
Marchewki Zagłady 1 0 0 1 1 - 4
Team Morświn 1 0 0 1 1 - 2
Walec II 1 0 1 0 1 - 1
Wolni Strzelcy 1 0 1 0 1 - 1
Alcur 1 0 0 1 0 - 3
One4All 1 0 0 1 0 - 13
St. Gramy Razem 1 0 0 1 0 - 7
Tabela 1 liga
# Zespół M Pkt
1 Chemik Bemowo 9 21
2 Moszna Squad 9 21
3 Dynamo 9 18
4 Gladiatorzy 9 15
5 Zjazd 9 11
Tabela 2 liga
# Zespół M Pkt
1 FC Warsaw United 9 21
2 FC Casuals 9 19
3 Defenders 9 17
4 Los Lamusos 9 16
5 St. Varsovia 9 14
Tabela 3 liga
# Zespół M Pkt
1 Haratacze 9 24
2 Lyreco 9 19
3 Drink Men 9 19
4 ADP Wolska Ferajna 9 19
5 Orły Leszka 9 14
Tabela 4 liga
Tabela 1 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 FC Ochota 9 27
2 AnonyMMous 9 22
3 All4One 9 19
4 FC NaNkacu 9 16
5 Drink Team 9 13
Tabela 2 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 ASPN Bemowo 9 19
2 Fast Trans 9 19
3 W1nners 9 18
4 Kindybały FC 9 18
5 Chaos Ochota 9 15
Tabela 3 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 KTS Chimera 9 25
2 Stara Lama 9 21
3 Stara Gwardia 9 18
4 Chłopcy do bicia 9 15
5 ACL Zerwane 9 15
Sponsor techniczny
Sponsorzy
Partnerzy