( 3 : 1 )
Jesień 2020 Trzecia Liga
  • niedziela, 04 październik 2020
  • 16:00

136' Szymon Golonka Orły Leszka
133' Damian Stachowicz Orły Leszka
126' Bartosz Kowalik Orły Leszka
124' Szymon Golonka Orły Leszka
120' Damian Stachowicz Orły Leszka
111' Rafał Kretowicz Orły Leszka
130' Michał Godłoza Orzeł Ząbki
116' Daniel Godłoza Orzeł Ząbki
133' Wojciech Klemiński Orły Leszka
126' Paweł Przyborski Orły Leszka
120' Wojciech Klemiński Orły Leszka
111' Wojciech Klemiński Orły Leszka
116' Krzysztof Górecki Orzeł Ząbki
141' Damian Stachowicz Orły Leszka
1Michał Kowalik Orły Leszka
1Bartosz Kowalik Orły Leszka
1Szymon Golonka Orły Leszka
140' Michał Godłoza Orzeł Ząbki
135' Daniel Godłoza Orzeł Ząbki
Czerwone kartki
123' Krzysztof Górecki Orzeł Ząbki

Dużo zamieszania i niezadowolenia z decyzji sędziego było w spotkaniu Orłów Leszka z Orłem Ząbki w trzeciej lidze. Od samego początku meczu walka była zacięta i dynamiczna. W jedenastej minucie meczu wynik otworzył Rafał Kretowicz po dobrym podaniu ze skrzydła Wojciecha Klemińskiego. Pięć minut później wynik wyrównał Daniel Godłoza przy asyście Krzysztofa Góreckiego. W dwudziestej minucie przewagę Orłom Leszka zapewnił Damian Stachowicz przy drugiej asyście Klemińskiego. W dwudziestej trzeciej minucie czerwoną kartkę otrzymał Krzysztof Górecki po tym jak dotknął piłki rękoma przy pustej bramce. Zawodnik nie był zadowolony z decyzji arbitra, w którego stronę skierował kilka nieprzyjemnych słów i wyzwisk. Podyktowany po tym zdarzeniu rzut karny dla gospodarzy pewnie wykorzystał Szymon Golonka i to Orły Leszka w lepszych nastrojach zeszli na przerwę, a goście zamiast obmyślać taktykę na odwrócenie losu meczu byli zajęci dyskusja z sędzią. W pierwszej minucie drugiej części meczu czwartą bramkę dla gospodarzy strzelił Bartosz Kowalik po dośrodkowaniu Pawła Przyborskiego . W trzydziestej minucie drugą bramkę dla drużyny Krystiana Zbrzeskiego strzelił po dobrym przejęciu piłki z dystansu Michał Godłoza. W trzydziestej trzeciej minucie piątą bramkę dla niebieskich strzelił Damian Stachowicz . Trzy minuty później kolejka bramkę strzelił Szymon Golonka. W czterdziestej minucie drugą żółtą kartkę a zarazem czerwoną po brutalnym faulu otrzymał Golonka i szanse się wyrównały, lecz to nie dało nic Orzełkom by nadrobić straty. Ostatecznie Orły Leszka wygrali to spotkanie wynikiem 6-2 i dzięki zebranemu kompletów punktów zasiadają na pozycji wicelidera trzeciej ligi.