Wiosna 2020 - 4. Liga 7x7
Kolejka 10
  • niedziela, 09 sierpień 2020
  • 12:00

135' Jakub Leśniowski TS Kopernik
133' Jakub Leśniowski TS Kopernik
123' Piotr S. Urbański TS Kopernik
146' Wojciech Dziurdziak Izba Wytrzeźwień
140' Wojciech Dziurdziak Izba Wytrzeźwień
136' Wojciech Dziurdziak Izba Wytrzeźwień
113' Grzegorz Tymolewski Izba Wytrzeźwień
135' Alek Rajch TS Kopernik
133' Piotr S. Urbański TS Kopernik
123' Jakub Leśniowski TS Kopernik
146' Paweł Grosicki Izba Wytrzeźwień
140' Paweł Jędrusik Izba Wytrzeźwień
113' Paweł Jędrusik Izba Wytrzeźwień
1Wojciech Dziurdziak Izba Wytrzeźwień

Wyrównanym spotkaniem było starcie w dole tabeli Czwartej Ligi Siódemek pomiędzy TS Kopernik a Izbą Wytrzeźwień. Od początku meczu przewidywany faworyt w czerwonych trykotach atakował bramkę rywala, lecz świetnie prezentował się Grzegorz Jędryka. W trzeciej minucie wynik dla Izby otworzył Grzegorz Tymolewski po podaniu Pawła Jędrusika. Pewni siebie goście zamiast strzelać kolejne bramki, za bardzo kombinowali w ataku pozycyjnym co im w niczym nie pomagało, lecz zwiększało szanse na wyrównanie wyniku przez Kopernika. Dwie minuty przed końcem pierwszej połowy bramkę wyrównującą dla drużyny strzelił ich kapitan, Piotr Urbański po podaniu Jakuba Leśniowskiego. Po przerwie walka dalej była zacięta i wyrównana. W trzydziestej trzeciej minucie przeważającą bramkę dla Kopernika strzelił Kuba Leśniowski po dobrym podaniu Urbańskiego. Po chwili trzecią bramkę dla gospodarzy strzelił ponownie Leśniowski, dzięki dobremu dośrodkowaniu Alka Rajcha i sensacja zawisła w powietrzu. Kilka sekund później, a dokładniej w trzydziestej szóstej minucie zawodnicy Izby Wytrzeźwień zaczęli gonić wynik i dzięki dobremu kontrataku po przejęciu piłki, bramkarza pokonał Wojciech Dziurdziak. Cztery minuty później, Dziurdziak strzelił bramkę wyrównującą po podaniu przed pole karne Pawła Jędrusika. W czterdziestej szóstej minucie czwartą bramkę dla Izby, a zarazem hattrika skompletował Wojtek Dziurdziak po dośrodkowaniu Pawła Grosickiego. Końcowy wynik spotkania to 4:3 dla Izby Wytrzeźwień, którzy wrócili w tym starciu z bardzo dalekiej podróży.