Wiosna 2020 - 3. Liga 7x7
  • sobota, 18 lipiec 2020
  • 10:00

137' Maciej Gierula Złotopolscy Warszawa
117' Jakub Kiraga Złotopolscy Warszawa
133' Krystian Zbrzeski Orzeł Ząbki
127' Jakub Szcześniak Orzeł Ząbki
123' Daniel Godłoza Orzeł Ząbki
115' Daniel Godłoza Orzeł Ząbki
110' Daniel Kowalski Złotopolscy Warszawa
133' Jakub Szcześniak Orzeł Ząbki
127' Krystian Zbrzeski Orzeł Ząbki
123' Jakub Szcześniak Orzeł Ząbki
115' Krzysztof Górecki Orzeł Ząbki
140' Radosław Reczulski Orzeł Ząbki
134' Krzysztof Górecki Orzeł Ząbki
130' Jakub Szcześniak Orzeł Ząbki
1Jakub Szcześniak Orzeł Ząbki

Starcie Złotopolskich Warszawa z Orłem Ząbki lepiej zaczęło się dla tych pierwszy, gdy w 7 minucie na 1:0 trafił Eugeniusz Mogielnicki. Po kwadransie było jednak już 1:1, gdy do siatki drogę odnalazł Daniel Godłoza. Nie minęło kolejne 120 sekund, a ZW ponownie objęli prowadzenie, tym razem po strzale z rzutu wolnego Jakuba Kiragi. Wynik 2:1 nie utrzymał się do przerwy, bo tuż przed zejściem do „szatni” ekipa z Ząbek ponownie doprowadziła do remisu, drugi raz za sprawą Daniela Godłozy. Po zmianie stron OZ podkręcili tempo i w efekcie zdobyli dwa gole. W 27 minucie ładnym strzałem popisał się aktywny tego dnia Jakub Szcześniak i było już 2:3, a po nieco ponad pół godzinie gry na 2:4 podwyższył Krystian Zbrzezki. Wtedy jednak nastąpił przełom w tym widowisku, gdyż jeden z zawodników „Orłów’ otrzymał drugą żółtą kartkę i od tego momentu goście grali w osłabieniu. Złotopolscy rzucili się do odrabiania strat i udała im się ta sztuka. W 37 minucie z wolnego przymierzył Maciej Gierula i było już tylko 3:4. A na parę minut przed końcem na 4:4 wyrównał po ładnej solowej akcji Mogielnicki. Rezultat 4:4 nikogo tu na pewno nie zadowalał, ale z przebiegu tego starcia wydaje się być względnie sprawiedliwy.

Spotkanie pomiędzy Złotopolskimi Warszawa i Orłem Ząbki zostało zweryfikowane jako walkower 0:5 dla OW z powodu występu nieuprawnionych zawodników w barwach Złotopolskich.