( 6 : 1 )
Jesień 2019 Czwarta Liga

138' Dariusz Sienkiewicz Old Legion
135' Michał Perekitko Old Legion
121' Jakub Lipa Old Legion
114' Jakub Lipa Old Legion
113' Jakub Lipa Old Legion
111' Dariusz Sienkiewicz Old Legion
108' Jakub Lipa Old Legion
105' Jakub Lipa Old Legion
131' Krystian Zbrzeski FC Running Team
120' Damian Ryziński FC Running Team
138' Jakub Lipa Old Legion
135' Kacper Wilczewski Old Legion
121' Michał Buczak Old Legion
114' Michał Buczak Old Legion
113' Michał Buczak Old Legion
111' Jakub Lipa Old Legion
108' Piotr Różycki Old Legion
105' Robert Gozdowski Old Legion
1Jakub Lipa Old Legion

W meczu numer dwa siódmej serii Czwartej Ligi Siódemek doczekaliśmy się hitu tej serii, w którym zmierzyli się sąsiedzi z czołówki tabeli, a dokładnie trzeci w stawce Old Legion podejmował czwarty FC Running Team. Stawką zatem był podium, którego ekipa Wojtka Starożyka broniła, a dodatkowo miała nad rywalem trzy punkty przewagi. Spodziewaliśmy się wielkich emocji, tymczasem gracze w zielonych trykotach zdominowali wręcz boisko, zaczynając strzelanie już w piątej minucie golem Jakuba Lipy, który prawdę mówiąc sam zdominował tą cześć meczu. Napastnik „Legionistów” wpisał na listę strzelców jeszcze w ósmej, trzynastej, czternastej i dwudziestej pierwszej minucie, zaliczając w pierwszej połowie aż pięć goli. Jego wyczyn przeciął jeszcze jego kolego z drużyny – Darek Sienkiewicz, natomiast trafienie honorowe dla rywali zaliczył Damian Ryziński. Do przerwy zatem OL spokojnie prowadził 6:1. Po zmianie stron do roboty wzięli się gracze w białych trykotach, co nawet sześć minut po przerwie przyniosło im gola na 6:2 autorstwa Krystiana Zbrzeskiego, ale jak się potem okazało to było ostatnie trafienia FCRT w tym meczu. Tymczasem cztery minuty potem odpowiedział Michał Perekitko, natomiast w trzydziestej ósmej minucie wynik tego starcia ustalił Sienkiewicz. Ostatecznie w szlagierze kolejki Old Legion bez większych problemów ograł FC Running Team 8:2 i wykorzystując remis Harataczy awansował na pozycje wicelidera. Najlepszy na placu był oczywiście Jakub Lipa, który zakończył zawody z dorobkiem pięciu goli i dwóch ostatnich podań.