( 4 : 1 )
Jesień 2020 - 3. Liga 6x6
  • niedziela, 08 listopad 2020
  • 13:00

148' Marek Pyz Stara Gwardia
140' Maciej Krzywiński Stara Gwardia
136' Maciej Kowalik Stara Gwardia
127' Bartek Strugiński Stara Gwardia
125' Adrian Rączka Stara Gwardia
115' Krzysztof Łagowski Stara Gwardia
114' Marcin Cieślak Stara Gwardia
132' Paweł Magdziak Teraz Kolska
106' Paweł Magdziak Teraz Kolska
148' Marcin Cieślak Stara Gwardia
140' Maciej Kowalik Stara Gwardia
136' Krzysztof Łagowski Stara Gwardia
127' Marcin Cieślak Stara Gwardia
125' Krzysztof Łagowski Stara Gwardia
115' Paweł Matryba Stara Gwardia
132' Piotr Tomczak Teraz Kolska
1Krzysztof Łagowski Stara Gwardia

W spotkaniu Starej Gwardii z Teraz Kolską w ramach rozgrywek Trzeciej Ligi Szóstek faworytami byli ci pierwsi. Przez pierwszy kwadrans oglądaliśmy dość wyrównany mecz. Na prowadzenie wyszli w 6 minucie nominalni goście za sprawą Pawła Magdziaka, który wykorzystał błąd obrony rywali. Lecz w 14 minucie ładnie przedarł się Marcin Cieślak i po solowej akcji doprowadził do remisu. Nie minęło 60 sekund i już było 2:1, tym razem po uderzeniu Krzysztofa Łagowskiego. W 19 minucie Kolska wbiła sobie „samobója” po złym rozegraniu rzutu z autu i było już 3:1. A jeszcze przed przerwą ładnym uderzeniem popisał się Adrian Rączka i „Gwardziści” schodzili do szatni z przewagą 4:1. Po zmianie stron SG zadali kolejny cios za sprawą wyróżniającego się w tej potyczce duetu Cieślak (asystent) – Łagowski (strzelec). Goście odpowiedzieli trafieniem Magdziaka w 32 minucie, ale potem strzelali już tylko zawodnicy w fioletowych trykotach. W 36 minucie na 6:2 podwyższył Maciej Kowalik, po chwili poprawił Maciej Krzywiński i zrobiło się 7:2. A na dwie minuty przed końcem bramkę na 8:2 zdobył Marek Pyz. Kolejne trafienie także było dziełem gospodarzy, ale tym razem to był gol samobójczy. Który to ustalił ostateczny wynik na 8:3. Stara Gwardia świetnie wywiązała się z roli faworyty, wygrała pewnie i w dobrym stylu. Zachowując nadzieje na podium. A medaliści z zeszłego sezonu Teraz Kolska nadal nie mogą wyjść z kryzysu, czego to starcie jest najlepszym dowodem.