( 3 : 2 )
Jesień 2020 - 3. Liga 6x6
  • niedziela, 04 październik 2020
  • 15:00

143' Kacper Gabrysiak Stara Lama
142' Oleksandr Yaremenko Stara Lama
141' Denis Boluts Stara Lama
132' Denis Boluts Stara Lama
127' Kacper Gabrysiak Stara Lama
122' Kacper Gabrysiak Stara Lama
118' Mikołaj Kubicki Stara Lama
107' Maciej Sawicki Stara Lama
140' Arkadiusz Dmowski Prosektorium
139' Arkadiusz Dmowski Prosektorium
137' Paweł Szostak Prosektorium
116' Paweł Szostak Prosektorium
105' Remigiusz Cichocki Prosektorium
139' Piotr Krzos Prosektorium
137' Remigiusz Cichocki Prosektorium
116' Remigiusz Cichocki Prosektorium
105' Marcin Cichocki Prosektorium
1Mikołaj Kubicki Stara Lama
1Piotr Krzos Prosektorium
1Kacper Gabrysiak Stara Lama

W piątym spotkaniu trzeciej kolejki Trzeciej Ligi Szóstek na boisku stawiły się ekipy Starej Lamy oraz Prosektorium. Przed meczem ciężko było jednoznacznie wskazać faworyta. Początek spotkania należał do drużyny Prosektorium. W 5 minucie Arek Dmowski dograł wysokie podanie do Remigiusza Cicheckiego, a ten trafił na 0:1. Na wyrównanie trzeba było poczekać równo 120 sekund.  Maciej Sawicki po kapitalnej indywidualnej akcji strzelił na 1:1. W dalszej części pierwszej połowy obie drużyny atakowały i zdobywały kolejne bramki, ale minimalnie lepsi byli zawodnicy Starej Lamy, którzy schodzili na przerwę z jednobramkową zaliczką. Po zmianie stron do ataku ruszyli gracze w pomarańczowych trykotach. Najpierw Kacper Gabrysiak sfinalizował podanie od Oleksandra Yeremenko, a już w 32 minucie Denis Bolut podwyższył wynik na 5:2.  Wyraźnie podrażniona drużyna Prosektorium ruszyła do przodu. Odrabianie strat rozpoczął Paweł Szostak, a kolejne dwie bramki dołożył Arek Dmowski. Mieliśmy remis 5:5. Na odpowiedź rywali nie trzeba było czekać zbyt długo. W następnej akcji Denis Boluts ponownie wyprowadził gospodarzy na prowadzenie, a bramki Oleksandra Fedosiuka i Kacpra Gabrysiaka ustaliły rezultat meczu na 8:5. Stara Lama z kompletem zwycięstw zajmuje trzecie miejsce, a Prosektorium spadło na szóstą lokatę.