( 1 : 1 )
Jesień 2020 Czwarta Liga
  • niedziela, 25 październik 2020
  • 13:00

120' Tomasz Minorczyk Chyże Rosomaki
130' Kamil Ceran Old Legion
128' Stanisław Ławcewicz Old Legion
126' Paweł Grzela Old Legion
114' Kamil Ceran Old Legion
120' Karol Galimski Chyże Rosomaki
130' Bartek Adamiak Old Legion
128' Bartek Adamiak Old Legion
126' Bartek Adamiak Old Legion
114' Bartek Adamiak Old Legion
1Arkadiusz Zięba Chyże Rosomaki
1Kamil Ceran Old Legion
1Michał Buczak Old Legion
1Bartek Adamiak Old Legion

Po części wyrównana walka w najniższym szczeblu rozgrywek siódemek, była w starciu Chyżych Rosomaków z Old Legionem. Od pierwszych minut podopieczni Michała Buczaka pokazywali swoim rywalom, że to oni będą rozdawać karty w tej partii. W czternastej minucie pierwszą bramkę dla gości zdobył Kamil Ceran przy dobrej wrzutce Bartka Adamiaka. Pięć minut przed końcem pierwszej części meczu bramkę remisową dla Chyżych zdobył Tomasz Minorczyk, przy asyście Karola Galimskiego. Po przerwie Old Legion od razu napierało na bramkę Adama Mrozowskiego. W pierwszej minucie drugiej części spotkania drugą bramkę dla gości zdobył Paweł Grzela, po podaniu Bartasa. Dwie minuty później ponownie Bartas asystował przy trzeciej bramce, lecz autorem tym razem był Stasiek Łacewicz. W trzydziestej minucie czwartą bramkę dla Legionu strzelił Kamil Ceran. Ostatecznie Old Legion pokonał Chyże Rosomaki 4-1 i pozostał na fotelu lidera czwartej ligi.