( 3 : 3 )
2020 - 7. Liga Zimowa

149' Łukasz Wojciechowski Team Morświn
144' Łukasz Wojciechowski Team Morświn
141' Maciej Bilak Team Morświn
134' Damian Czumaj Team Morświn
123' Maciej Bilak Team Morświn
116' Radosław Kozioł Team Morświn
114' Sebastian Jasek Team Morświn
143' Arkadiusz Rychert FC Yelonki
133' Piotr Zaręba FC Yelonki
130' Jakub Kozłowski FC Yelonki
124' Patryk Kutra FC Yelonki
113' Patryk Kutra FC Yelonki
110' Łukasz Chmielewski FC Yelonki
149' Jakub Kozioł Team Morświn
144' Jakub Kozioł Team Morświn
141' Damian Czumaj Team Morświn
134' Maciej Bilak Team Morświn
116' Łukasz Wojciechowski Team Morświn
114' Damian Czumaj Team Morświn
1Łukasz Wojciechowski Team Morświn

Bardzo ciekawym spotkaniem okazał się również mecz numer dwa Siódmej Ligi Zimowej Team Morświn - FC Yelonek. Minimalnym faworytem byli tutaj goście, którzy przed tym meczem plasowali się na pozycji wicelidera, czyli trzy lokaty wyżej od rywala. Rywalizacja była intensywna, lecz spokojna. Pierwszą bramkę mogliśmy obejrzeć w 10 minucie, kiedy to Łukasz Chmielewski zapewnił prowadzenie gościom. Trzy minuty później prowadzenie zwiększył Patryk Kutra po asyście Szymona Milczarka. Wydawało się, że goście pójdą za ciosem, jednak po kolejnych dziesięciu minutach to gospodarze wyszli na prowadzenie po bramkach: Sebastiana Jaska, Jakuba Kozła i Macieja Bilaka. Pierwsza połowa zakończyła się jednak remisem 3:3, bo minutę przed przerwą do wyrównania doprowadził jeszcze Kutra. Od początku drugiej połowy to FC Yelonki przycisnęło rywali. W 30 minucie Jakub Kozłowski zapewnił prowadzenie gościom, a minutę później prowadzenie zwiększył Piotr Zaręba. Na to jednak po kilku chwilach odpowiedzieli Damian Czumaj i Maciej Bilak i znów był remis (5:5). Końcówka meczu to już był istny wyścig po komplet punktów. Dwie bramki zdobyli jednak gospodarze na co rywal odpowiedział tylko jedną. Ostatecznie w ostatniej akcji meczu zwycięstwo 4:3, Morświnom zapewnił najlepszy na placu Łukasz Wojciechowski, który zakończył zawody z dorobkiem dwóch goli i jednej asysty.