( 1 : 2 )
Jesień 2020 - 3. Liga 6x6
  • niedziela, 25 październik 2020
  • 14:00

149' Patryk Osowski Chłopcy do bicia
137' Patryk Osowski Chłopcy do bicia
105' Maciej Dubicki Chłopcy do bicia
150' Maciej Bartosiewicz KTS Chimera
145' Patryk Mirowski KTS Chimera
139' Patryk Mirowski KTS Chimera
130' Patryk Mirowski KTS Chimera
128' Patryk Mirowski KTS Chimera
127' Dawid Molenda KTS Chimera
116' Piotr Kos KTS Chimera
109' Maciej Bartosiewicz KTS Chimera
105' Patryk Osowski Chłopcy do bicia
150' Paweł Janas KTS Chimera
145' Adrian Smoliński KTS Chimera
139' Dawid Molenda KTS Chimera
130' Maciej Bartosiewicz KTS Chimera
128' Adrian Smoliński KTS Chimera
109' Patryk Mirowski KTS Chimera
1Patryk Mirowski KTS Chimera

Do arcyważnego spotkania doszło w czwartej kolejce Trzeciej Ligi „Szóstek” Chłopcy do Bicia mierzyli się z drużyną KTS Chimera o miejsce lidera. Przed meczem ciężko było wskazać faworyta, ponieważ oba zespoły prezentowały bardzo wysoką formę w tej edycji ligi. Pierwszy kwadrans był bardzo wyrównany. Najpierw bramkę zdobył kapitan CdBMaciej Dubicki, ale 4 minuty później Maciej Bartosiewicz wyrównał na 1:1. Chimera z minuty na minutę się rozpędzała, ale Chłopcy do Bicia dzielnie się bronili. Do przełamania doszło w 16 minucie. Piotr Kos na raty pokonał Przemysława Junga, a goście wyszli na prowadzenie 1:2. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa. Po zmianie stron KTS szybko zaatakowała. W 3 minuty zdobyli 3 bramki. Najpierw Dawid Molenda huknął na 1:3, następnie Patryk Mirowski strzelił na 1:4, a już minutę później ponownie Mirowski trafił na 1:5. Kompletnie takiego obrotu spraw nie spodziewali się gospodarze. Zawodnicy Macieja Dubickiego starali się nawiązać walkę z rywalem, ale KTS było bardzo silne w tym spotkaniu. Gole strzelone przez Osowskiego na 2:5 i 3:7 tylko zmniejszyły rozmiar porażki. Mecz zakończył się na korzyść zawodników KTS Chimera, która dzięki tej wygranej awansowała na pozycję lidera. Natomiast Chłopcy do Bicia spadli na trzecie miejsce.