( 3 : 2 )
Jesień 2020 - 2. Liga 6x6
  • niedziela, 11 październik 2020
  • 16:00

149' Daniel Kornatka Gramy Swoje
149' Kamil Siatkowski Gramy Swoje
118' Kamil Siatkowski Gramy Swoje
116' Kamil Siatkowski Gramy Swoje
148' Mateusz Marczak Synowie Gmocha
135' Mateusz Marczak Synowie Gmocha
131' Mateusz Marczak Synowie Gmocha
122' Mateusz Piziorski Synowie Gmocha
117' Mateusz Marczak Synowie Gmocha
116' Mariusz Baranowski Gramy Swoje
148' Mateusz Piziorski Synowie Gmocha
117' Mateusz Piziorski Synowie Gmocha
1Mateusz Marczak Synowie Gmocha

W ostatnim spotkaniu czwartej kolejki na przeciw siebie stanęły ekipy Truskawki na Torcie i Synowie Gmocha. Przed meczem ciężko było wskazać jednoznacznego faworyta tego spotkania. Początek rozpoczął się wyjątkowo pechowo dla drużyny SG. W 9 minucie zawodnik SG podawał do własnego bramkarza, a ten nie trafił w piłkę i tym samym padł samobój. Siedem minut później prowadzenie na 2:0 podwyższył Kamil Siatkowski. Po zaledwie 60 sekundach bramkę kontaktową na 1:2 zdobył Mateusz Makczak. Momentalnie na to trafienie odpowiedział Siatkowski, który po indywidualnej akcji trafił do siatki po raz drugi. Jeszcze przed przerwą bramkę na 3:2 zdobył Mateusz Pizorski. Po zmianie stron Synowie Gmocha zaatakowali. W krótki odstępie czasu Mateusz Makczak strzelił dwie bramki i wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Od tego momentu gra się wyrównała, a to po raz pierwszy Truskawki na Torcie musiały gonić rywala. Udało im się wyrównać w 43 minucie za sprawą Daniela Kornatka. Natomiast ostanie słowo w tym meczu należało do Makczaka, który wykorzystał podanie Mateusza Piziorskiego i wyprowadził SG na prowadzenie. Mecz był zacięty do końcowego gwizdka, ale ostatecznie Synowie Gmocha zwyciężyli z ekipą Truskawek na Torcie.