( 3 : 0 )
Wiosna 2020 Czwarta Liga
  • niedziela, 26 lipiec 2020
  • 12:00

148' Dariusz Sienkiewicz Old Legion
145' Wojciech Starożyk Old Legion
140' Michał Buczak Old Legion
133' Wojciech Starożyk Old Legion
112' Kamil Ceran Old Legion
110' Filip Kodym Old Legion
103' Michał Buczak Old Legion
148' Alan Stępniewski Old Legion
145' Michał Buczak Old Legion
112' Michał Buczak Old Legion
103' Kamil Ceran Old Legion
1Michał Buczak Old Legion

Jednostronnym spotkaniem było starcie Old Legion z zajmującym ostatnie miejsce w tabeli czwartej ligi Czupakabrami Warszawa. Już w trzeciej minucie Kamil Ceran świetnie napędził akcje by na koniec Michał Buczak strzelił pierwszą bramkę dla gospodarzy. Czupakabra szybko chciała wyrównać wynik tego meczu, lecz świetnie sprawował się w bramce Patryk Lewandowski. W dziesiątej minucie Dariusz Sienkiewicz oddał dobry mocny strzał z dystansu na bramkę rywala, lecz piłka trafiła w słupek, ale w dobrym miejscu stał Filip Kodym, który strzelił drugą bramkę dla Legionu. Dwie minuty później przewagę zwiększył Ceran po podaniu Buczaka. Pod koniec pierwszej połowy goście zaczęli baczniej bronić własnej połowy i na szczęście nie pozwolili na strzelanie kolejnych bramek swoim rywalom. Po przerwie totalna euforię u osób oglądających ten mecz zapewnił Wojtek Starożyk, który wpakował piłkę oddając mocny strzał z 18 metrów. W czterdziestej minucie piątą bramkę dla Legionu po dobrym indywidualnym zagraniu strzelił Buczak. Pięć minut później Buczak celnie zagrał przed pole karne rywala do Starożyka, który kolejny raz pokonał bramkarza gości. W ostatniej akcji meczu wynik na 7:0 dla zielonych ustanowił Dariusz Sienkiewicz po dobrym prostopadłym podaniu Alana Stępniewskiego.