( 2 : 0 )
Jesień 2020 Trzecia Liga Szóstek
  • niedziela, 27 wrzesień 2020
  • 12:00

143' Patryk Osowski Chłopcy do bicia
143' Maciej Dubicki Chłopcy do bicia
1Piotr Zaręba FC Yelonki

Równo w południe w rozgrywkach Trzeciej Ligi Szóstek stawiły się na plac dwie mocne ekipy. FC Yelonki po koszmarnej wpadce sprzed tygodnia na pewno byli żądni rehabilitacji, Chłopcy do Bicia zaś na inaugurację zagrali wręcz koncertowo. Jednak od początku zmotywowana ekipa z Jelonek przejęła inicjatywę. I to oni otworzyli wynik. Sebastian Małczyński, specjalista od stałych fragmentów, w 11 minucie pięknie uderzył z rzutu wolnego i było 1:0. Ten rezultat utrzymywał się przez bardzo długi czas, ale tuż przed przerwą na 2:0 podwyższył Łukasz Chmielewski. Po zmianie stron nominalni goście starali się odrabiać straty, ale świetnie w defensywie radziła sobie czwórka Darek Chojnacki (bramkarz), Małczyński, Chmielewski i Piotr Zaręba. Ten ostatni w 40 minucie ładnie podłączył się do ataku i podwyższył na 3:0 po dobrym podaniu Szymona Milczarka. Gości stać było tylko na odpowiedź w postaci bramki Patryka Osowskiego (asysta Maciej Dubicki) i finalnie ten dobry mecz zakończył się przy stanie 3:1. FC Yelonki świetnie zareagowali na porażkę w poprzedniej kolejce, CdB z kolei musieli pogodzić się z przegraną.