1Sylwester Osiński W1nners
1Piotr Kos KTS Chimera
2Michał Kosma KTS Chimera
1Łukasz Kucharczyk KTS Chimera

Pierwszą kolejkę Trzeciej Ligi Szóstek zamknęło starcie KTS Chimery z absolutnym debiutantem w Lidze BemowskiejW1nners. Wobec tego, że o gościach nie wiedzieliśmy praktycznie nic ciężko było wskazać faworyta tej potyczki. Postawiliśmy troszkę na kredyt na gospodarzy i się pomyliliśmy. Od początku oglądaliśmy bardzo zacięte i wyrównane zawody z lekkim wskazaniem na gości, którzy zresztą już w szóstej minucie objęli prowadzenie 1:0. Trzy minuty potem odpowiedział KTS i jak się później okazało był to gol, który ustalił wynik do przerwy. Początek drugiej odsłony miał bardzo podobny przebieg. Najpierw po ośmiu minutach na prowadzenie wyszli goście, ale dosłownie minutę potem znów mieliśmy remis (2:2). Przełomowa okazała się dwunasta minuta po przerwie, gdy po raz kolejny na prowadzenie wysunęli się W1nners, z tym że tym razem rywal nie znalazł riposty, natomiast goście poszli za ciosem dorzucając jeszcze trzy gole (6:2) i praktycznie przesądzając losy meczu. Ostatnie pięć minut to szalona pogoń Chimery, która zdołała wbić jeszcze dwa gole, ale na więcej zabrakło już czasu. Ostatecznie W1nners w swoim debiucie w LB zasłużenie pokonali KTS Chimerę 6:4, pokazując przy okazji, że tworzą bardzo zgrany kolektyw. Wystarczy spojrzeć na statystyki w których zaznaczyło swoją obecność aż siedmiu graczy zwycięskiej drużyny.