Jesień 2019 Trzecia Liga Szóstek
Zapowiedź meczu

To był z pewnością jeden ze szlagierów tej serii gier. Zespół Niespokojnych Nóg podejmował drużynę Walec, a oba zespoły nie ukrywają swoich drugoligowych aspiracji. Początek meczu zaczął się dosyć leniwie i dopiero w 9 minucie RLS zdobył bramkę na 1:0. Mecz otworzył Cezary Węgrzyński po podaniu Olka Dubickiego. Walec nie pozostał dłużny i już 3 minuty później Grzegorz Gaworek doprowadził do wyrównania. Następnie jednak "Niespokojne Nogi" znokautowały swoich rywali. W 5 minut strzelili 5 bramek, czym totalnie zaskoczyli drużynę Macieja Zarzyckiego. Pierwsza połowa zakończyła się przekonującą przewagą drużyny gospodarzy.

Po przerwie obraz meczu znacznie się nie zmienił i dalej to RLS  zaciekle atakował. Na specjalne wyróżnienie zasłużył ich kapitan, Damian Majewski, który łącznie zdobył aż 8 bramek (!!!) w tym spotkaniu. Przewaga jego ekipy była nad wyraz widoczna i konsekwentnie wykorzystywali oni swoje sytuacje bramkowe. W drużynie Walca, Kamil Iwanowicz próbował szarpać indywidualnymi popisami, ale nie był w stanie skutecznie przeciwstawić się dobrze tego dnia dysponiowanym rywalom. Ostatecznie mecz zakończył się wysokim zwycięstwem Zespołu Niespokojnych Nóg, który pozostaje na najniższym stopniu podium, ale by wywalczyć awans, oprócz swojego zwycięstwa, musi liczyć na potknięcie rywali. Walec, tą porażką być moe zamknął sobie drogę do awansu, ale sytuacja w tabeli jest bardzo zagmatwana i zapowiada się emocjonująca końcówka sezonu!