( 1 : 2 )
Jesień 2020 Trzecia Liga Szóstek
  • niedziela, 15 listopad 2020
  • 12:00

149' Damian Ryciak ACL Zerwane
136' Marcel Staniaszek ACL Zerwane
135' Daniel Jagielski ACL Zerwane
117' Mariusz Telitonidis ACL Zerwane
136' Piotr Kos KTS Chimera
131' Michał Witkowski KTS Chimera
131' Maciej Bartosiewicz KTS Chimera
126' Maciej Bartosiewicz KTS Chimera
113' Dawid Molenda KTS Chimera
149' Mariusz Telitonidis ACL Zerwane
135' Damian Ryciak ACL Zerwane
117' Piotr Boćkowski ACL Zerwane
136' Dawid Molenda KTS Chimera
131' Łukasz Kucharczyk KTS Chimera
113' Piotr Kos KTS Chimera
140' Maciej Bartosiewicz KTS Chimera
137' Dawid Molenda KTS Chimera
1Dawid Molenda KTS Chimera

KTS Chimera broniła pozycji lidera natomiast, ACL Zerwane było po dwóch zwycięstwach i mieli apetyt na trzecie. Pierwsza połowa zapowiadała dobry mecz i wyrównane zawody. KTS pierwszy objął prowadzenie, kiedy to w 13 minucie Piotr Kos zagrał do niepilnowanego Dawida Molendy i było 1:0. W 17 minucie padło wyrównanie za sprawą Mariusza Telitonidisa, po zagraniu Piotra Boćkowskiego. Cztery minuty przed przerwą Zerwane niefortunnie skierowało piłkę do własnej bramki i to Chimera schodziła na przerwę z jednobramkowym prowadzeniem.

Po przerwie Maciej Bartosiewicz podwyższył w 26 minucie po swoim "firmowym" zagraniu, czyli soczystym uderzeniu z dystansu, a w 31’ dwukrotnie dołożyli po bramce: Michał Witkowski z asystą Łukasza Kucharczyka i ponownie Bartosiewicz. ACL ruszyli po odrabianie strat i w 35 minucie po akcji Damiana Ryciaka z Danielem Jagielskim odnotowali drugą bramkę na swoim koncie. Jak się okazało obie drużyny poszły na wymianę ciosów, z której obronną ręką wyszli liderzy i prowadzeni do zwycięstwa przez najlepszego na murawie Dawida Molendę zakończyli spotkanie wynikiem 4:6, przez co z góry patrzą na pozostałych uczestników 3 ligi szóstek, umacniając swoją pozycję w drodze do awansu.