Jesień 2020 Trzecia Liga Szóstek
  • niedziela, 25 październik 2020
  • 10:00

1Bartłomiej Kurys ACL Zerwane

W pierwszym meczu VI kolejki Trzeciej Ligi „Szóstek” FC Devs podejmowało ACL Zerwane. Przed meczem drużyna gości była typowana na minimalnego faworyta, ale jak powszechnie wiadomo, liga bemowska jest mocno nieprzewidywalna. Tym razem domysły ekspertów nie były bezpodstawne.  Pierwsza bramka dla ACL Zerwane padła w 5 minucie. Nowy transfer drużyny ACL- Bartłomiej Kurys zdobył bramkę na 0:1. Chwile później ponownie Kurys wykorzystał świetne podanie Daniela Jagielskiego i mieliśmy 0:2  Rozpędzona drużyna gości już dwie minuty później prowadziła już 0:4. FC Devs znani ze swojego zadziornego charakteru nie poddawali się i ruszyli do przodu. Najpierw bramkę zdobył Wacław Olech, a już 3 minuty później Maciej Jakubowski wykorzystał podanie Sławomira Mądrego. Dwie stracone bramki w żaden sposób nie podcięły skrzydeł drużynie Damiana Ryciaka. W 19 minucie Mariusz Telitonidis po indywidualnej akcji strzelił na 2:5, a ostatnią bramkę przed końcem pierwszej połowy zdobył Jagielski.  Po zmianie stron gra już była bardziej wyrównana. Gospodarze ruszyli do ataku i już w 32 minucie zmniejszyli prowadzenie rywali do dwóch bramek. Gra była wyjątkowo zacięta. Nadzieje gospodarzy na korzystny wynik rozwiał Paweł Kulka, który po akcji z Telitonidisem wyprowadził ACL Zerwane na 6:9. W końcówce meczu obie drużyny zdobyły po jednej bramce, a spotkanie zakończyło się wynikiem 7:10.