( 7 : 2 )
Jesień 2020 Trzecia Liga Szóstek
  • niedziela, 11 październik 2020
  • 14:00

146' Filip Czeski FC Yelonki
131' Maciek Skrzek FC Yelonki
130' Szymon Milczarek FC Yelonki
127' Patryk Kutra FC Yelonki
117' Sebastian Małczyński FC Yelonki
115' Maciek Skrzek FC Yelonki
105' Patryk Kutra FC Yelonki
136' Damian Ryciak ACL Zerwane
1Maciek Skrzek FC Yelonki

O godzinie 14 na boisku przy ul. Irzykowskiego stawiły się drużyny FC Yelonki i ACL Zerwane. Przed pierwszym gwizdkiem oczywistym faworytem była drużyna gospodarzy, która wygrała trzy ostanie mecze z rzędu. Wynik meczu otworzył Maciej Skrzek już w 5 minucie. Zawodnik występujący z numerem 88 wykorzystał podanie od Patryka Kutry i strzelił na 1:0. W kolejnych minutach goście się rozkręcali i strzelali kolejne bramki. W 15 minucie FC Yelonki prowadziły już 7:1. Z bardzo dobrej strony pokazali się Szymon Milczarek, Tomasz Banasiak i Mikołaj Zawistowski, którzy punktowali rywali . Zawodnicy ACL starli się zmniejszać rozmiary zbliżającej się porażki. Udało im się to dwukrotnie. Bramki dla gości zdobyli Tomasz Roczniak oraz Damian Ryciak. Wynik do przerwy wynosił 7:2. Po zmianie stron gospodarze w pełni zdominowali oponentów, a przy tym nie stracili żadnej bramki. Ostatecznie drużyna z Jelonek zdeklasowała ACL Zerwane i wskoczyła na miejsce lidera Trzeciej Ligi Szóstek.