( 4 : 1 )
Jesień 2020 Trzecia Liga Szóstek
  • niedziela, 11 październik 2020
  • 10:00

146' Maciej Dubicki Chłopcy do bicia
143' Mateusz Dąbrowski Chłopcy do bicia
130' Maciej Dubicki Chłopcy do bicia
128' Patryk Osowski Chłopcy do bicia
127' Mariusz Dudzik Chłopcy do bicia
124' Wiktor Pogórecki Chłopcy do bicia
121' Mariusz Dudzik Chłopcy do bicia
107' Maciej Dubicki Chłopcy do bicia
105' Maciej Dubicki Chłopcy do bicia
146' Patryk Osowski Chłopcy do bicia
143' Mariusz Dudzik Chłopcy do bicia
130' Jacek Trych Chłopcy do bicia
128' Mariusz Dudzik Chłopcy do bicia
127' Patryk Osowski Chłopcy do bicia
124' Mariusz Dudzik Chłopcy do bicia
107' Mateusz Dąbrowski Chłopcy do bicia
105' Mateusz Dąbrowski Chłopcy do bicia
131' Piotr Jaroch FC Devs
1Mariusz Dudzik Chłopcy do bicia

Na inauguracje czwartej kolejki Trzeciej Ligi Szóstek Chłopcy do Bicia podejmowali FC Devs. Zdecydowanie lepiej w tej edycji radzi sobie ekipa Macieja Dubickiego, która także tej niedzieli okazał się lepsza od rywala. Już do przerwy gospodarze prowadzili 4:1 po dwóch trafieniach Dubickiego oraz po jednym Mateusza Dudzika oraz Wiktora Pogóreckiego. Jedynego gola dla gości zdobył Piotr Jaroch. Druga połowa to była formalność. „Chłopcy” w pięć minut wypracowali dodatkowe trzy bramki przewagi i potem kontrolowali już przebieg meczu. Ostatecznie Chłopcy do Bicia pewnie i przyjemnie pokonali FC Devs 9:3, a bohaterami gospodarzy została trójka Maciej Dubicki – Mariusz Dudzik – Mateusz Dąbrowski. To dziewiąty punkt zwycięskiej drużyny tej jesieni co daje jej miejsce w pierwszej trójce.