( 4 : 1 )
Jesień 2020 Trzecia Liga Szóstek
  • niedziela, 04 październik 2020
  • 12:00

128' Damian Smoliński KTS Chimera
123' Łukasz Kucharczyk KTS Chimera
110' Łukasz Kucharczyk KTS Chimera
107' Piotr Kos KTS Chimera
104' Maciej Bartosiewicz KTS Chimera
140' Marek Pyz Stara Gwardia
114' Kamil Wdowiarski Stara Gwardia
140' Kamil Wdowiarski Stara Gwardia
1Karol Zaorski KTS Chimera

Spotkanie KTS Chimiery z zespołem Starej Gwardii rozpoczęło się fenomenalnie dla drużyny nominalnych gospodarzy, którzy już po 10 minutach prowadzili 0:3. Najpierw w 4 minucie Maciej Bartosiewicz wykorzystał zamieszanie w polu karnym przeciwnika, następnie Piotr Kos wykorzystał złe podanie bramkarza SG, a trzy minuty później bramkarz Chimery fenomenalnie dograł do Łukasza Kucharczyka, który umieścił piłkę w bramce.  Stara Gwardia odpowiedziała minutę później. Kamil Wdowiarski po indywidualnej akcji trafił na 3:1. Jeszcze przed przerwą do siatki trafił ponownie Kucharczyk. Po zmianie stron gra była bardziej wyrównana, a obie drużyny notorycznie nękały strzałami bramkarza rywali. Pierwsza bramka drugiej połowy padła dopiero w 28 minucie. Sędzia podyktował rzut wolny po faulu zawodników Starej Gwardii, a wolnego wykorzystał Damian Smoliński. Na następną bramkę musieliśmy czekać aż do 40 minuty. Kamil Wdowiarski przeprowadził indywidualną akcje, a Marek Pyz zdobył gola na 5:2. Ostatecznie KTS Chimera wygrała spotkanie i zapewniła sobie pierwsze punkty w tej edycji Ligi Bemowskiej.