( 3 : 1 )
Jesień 2019 Trzecia Liga Szóstek

145' Remigiusz Cichocki Prosektorium
144' Maciej Balczyński Prosektorium
142' Tomasz Secer Prosektorium
138' Damian Tarka Prosektorium
137' Tomasz Secer Prosektorium
136' Tomasz Milczarek Prosektorium
133' Tomasz Milewski Prosektorium
130' Konrad Osipiński Prosektorium
127' Tomasz Secer Prosektorium
122' Tomasz Secer Prosektorium
114' Remigiusz Cichocki Prosektorium
107' Tomasz Milewski Prosektorium
145' Damian Tarka Prosektorium
144' Damian Tarka Prosektorium
142' Remigiusz Cichocki Prosektorium
138' Remigiusz Cichocki Prosektorium
137' Damian Tarka Prosektorium
133' Remigiusz Cichocki Prosektorium
130' Maciej Balczyński Prosektorium
127' Damian Tarka Prosektorium
114' Maciej Balczyński Prosektorium
107' Michał Kuczyński Prosektorium
146' Marcin Siniarski Teraz Kolska
140' Marcin Siniarski Teraz Kolska
105' Marcin Siniarski Teraz Kolska
1Tomasz Secer Prosektorium

W swoim ostatnim pojedynku sezonu jesiennego Trzeciej Ligi Szóstek Teraz Kolska starła się z Prosektorium. Spotkanie to lepiej rozpoczęło się dla zawodników w żółtych trykotach, którzy jako pierwsi objęli prowadzenie, jednak cieszyli się z niego zaledwie dwie minuty i szybko to ich przeciwnicy przejęli inicjatywę. Już do przerwy zbudowali oni sobie bezpieczną przewagę 3:1, ale również po zmianie stron nie mieli zamiaru zwalniać tempa. W drugiej części tego spotkania przewaga Prosektorium była jeszcze bardziej widoczna i spokojnie punktowali oni grających bez zmian rywali, szybko powiększając swoje prowadzenie. Do ostatniego gwizdka sędziego dorzucili aż dziewięć kolejnych trafień i przede wszystkim dzięki trio Damian Tarka-Tomasz Secer-Remigiusz Cichocki rozgromili oni przeciwników aż 12:4, dopisując sobie tym samym kolejne trzy punkty w tabeli.