Jesień 2020 Trzecia Liga Szóstek

Kolejka 1

niedziela, 20.09.2020
09:00 Chłopcy do bicia Teraz Kolska8 - 3
12:00 ACL Zerwane Prosektorium1 - 6
13:00 FC Yelonki OKS Spartakus4 - 5
14:00 FC Devs Stara Gwardia5 - 6

Kolejka 2

niedziela, 27.09.2020
12:00 Stara Gwardia ACL Zerwane4 - 6
12:00 FC Yelonki Chłopcy do bicia3 - 1
13:00 Prosektorium KTS Chimera4 - 4
14:00 OKS Spartakus Stara Lama3 - 7
15:00 Teraz Kolska FC Devs12 - 4

Kolejka 3

niedziela, 04.10.2020
11:00 Chłopcy do bicia OKS Spartakus9 - 5
12:00 KTS Chimera Stara Gwardia5 - 2
13:00 ACL Zerwane Teraz Kolska9 - 2
14:00 FC Devs FC Yelonki7 - 8
15:00 Stara Lama Prosektorium8 - 5

Kolejka 4

niedziela, 11.10.2020
10:00 Chłopcy do bicia FC Devs9 - 3
12:00 Stara Gwardia Stara Lama3 - 10
13:00 Teraz Kolska KTS Chimera4 - 12
14:00 FC Yelonki ACL Zerwane14 - 2
15:00 OKS Spartakus Prosektorium3 - 2

Kolejka 5

niedziela, 18.10.2020
09:00 ACL Zerwane Chłopcy do bicia2 - 10
11:00 FC Devs OKS Spartakus5 - 4
13:00 Prosektorium Stara Gwardia1 - 3
15:00 Stara Lama Teraz Kolska_ - _
16:00 KTS Chimera FC Yelonki7 - 3

Kolejka 6

niedziela, 25.10.2020
10:00 FC Devs ACL Zerwane_ - _
11:00 FC Yelonki Stara Lama_ - _
13:00 OKS Spartakus Stara Gwardia_ - _
14:00 Chłopcy do bicia KTS Chimera_ - _
15:00 Teraz Kolska Prosektorium_ - _

Kolejka 7

niedziela, 08.11.2020
10:00 Stara Lama Chłopcy do bicia_ - _
11:00 KTS Chimera FC Devs_ - _
12:00 Prosektorium FC Yelonki_ - _
13:00 Stara Gwardia Teraz Kolska_ - _
16:00 ACL Zerwane OKS Spartakus_ - _

Kolejka 8

niedziela, 15.11.2020
09:00 Chłopcy do bicia Prosektorium_ - _
12:00 ACL Zerwane KTS Chimera_ - _
13:00 FC Devs Stara Lama_ - _
15:00 OKS Spartakus Teraz Kolska_ - _
16:00 FC Yelonki Stara Gwardia_ - _

Kolejka 9

niedziela, 22.11.2020
09:00 Stara Gwardia Chłopcy do bicia_ - _
11:00 KTS Chimera OKS Spartakus_ - _
13:00 Teraz Kolska FC Yelonki_ - _
14:00 Stara Lama ACL Zerwane_ - _
16:00 Prosektorium FC Devs_ - _
Tabela 1 liga
# Zespół M Pkt
1 Moszna Squad 4 12
2 Dynamo 5 9
3 Chemik Bemowo 5 9
4 Victoria Grochów 5 7
5 Gladiatorzy 3 6
Tabela 2 liga
# Zespół M Pkt
1 FC Warsaw United 5 13
2 Los Lamusos 5 12
3 Defenders 5 10
4 FC Casuals 5 7
5 Pohybel 5 7
Tabela 3 liga
# Zespół M Pkt
1 Haratacze 4 12
2 Drink Men 5 10
3 ADP Wolska Ferajna 5 10
4 Orły Leszka 5 10
5 Lyreco 5 10
Tabela 4 liga
Tabela 1 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 Drink Team 5 13
2 FC Ochota 4 12
3 Bad Boys Zielonki 5 9
4 All4One 5 7
5 AnonyMMous 3 7
Tabela 2 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 ASPN Bemowo 5 12
2 Fast Trans 5 10
3 Chaos Ochota 5 9
4 W1nners 5 9
5 Synowie Gmocha 5 7
Tabela 3 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 Chłopcy do bicia 5 12
2 KTS Chimera 4 10
3 Stara Lama 3 9
4 FC Yelonki 5 9
5 ACL Zerwane 5 6
Sponsor techniczny
Sponsorzy
Partnerzy