Jesień 2020 Trzecia Liga Szóstek

Kolejka 1

niedziela, 20.09.2020
09:00 Chłopcy do bicia Teraz Kolska8 - 3
12:00 ACL Zerwane Prosektorium1 - 6
13:00 FC Yelonki OKS Spartakus4 - 5
14:00 FC Devs Stara Gwardia5 - 6

Kolejka 2

niedziela, 27.09.2020
12:00 Stara Gwardia ACL Zerwane4 - 6
12:00 FC Yelonki Chłopcy do bicia3 - 1
13:00 Prosektorium KTS Chimera4 - 4
14:00 OKS Spartakus Stara Lama3 - 7
15:00 Teraz Kolska FC Devs12 - 4

Kolejka 3

niedziela, 04.10.2020
11:00 Chłopcy do bicia OKS Spartakus9 - 5
12:00 KTS Chimera Stara Gwardia5 - 2
13:00 ACL Zerwane Teraz Kolska9 - 2
14:00 FC Devs FC Yelonki7 - 8
15:00 Stara Lama Prosektorium8 - 5

Kolejka 4

niedziela, 11.10.2020
10:00 Chłopcy do bicia FC Devs9 - 3
12:00 Stara Gwardia Stara Lama3 - 10
13:00 Teraz Kolska KTS Chimera4 - 12
14:00 FC Yelonki ACL Zerwane14 - 2
15:00 OKS Spartakus Prosektorium3 - 2

Kolejka 5

niedziela, 18.10.2020
09:00 ACL Zerwane Chłopcy do bicia2 - 10
11:00 FC Devs OKS Spartakus5 - 4
13:00 Prosektorium Stara Gwardia1 - 3
15:00 Stara Lama Teraz Kolska_ - _
16:00 KTS Chimera FC Yelonki7 - 3

Kolejka 6

niedziela, 25.10.2020
10:00 FC Devs ACL Zerwane7 - 10
11:00 FC Yelonki Stara Lama5 - 8
13:00 OKS Spartakus Stara Gwardia5 - 18
14:00 Chłopcy do bicia KTS Chimera3 - 8
15:00 Teraz Kolska Prosektorium3 - 12

Kolejka 7

niedziela, 01.11.2020
09:00 Stara Lama KTS Chimera1 - 9
10:00 Stara Lama Teraz Kolska15 - 3
niedziela, 08.11.2020
08:00 ACL Zerwane OKS Spartakus5 - 0
10:00 Stara Lama Chłopcy do bicia9 - 5
11:00 KTS Chimera FC Devs7 - 2
12:00 Prosektorium FC Yelonki8 - 3
13:00 Stara Gwardia Teraz Kolska8 - 3

Kolejka 8

niedziela, 15.11.2020
09:00 Chłopcy do bicia Prosektorium7 - 4
12:00 ACL Zerwane KTS Chimera4 - 6
13:00 FC Devs Stara Lama5 - 13
15:00 OKS Spartakus Teraz Kolska0 - 5
16:00 FC Yelonki Stara Gwardia3 - 7

Kolejka 9

niedziela, 22.11.2020
09:00 Stara Gwardia Chłopcy do bicia5 - 3
11:00 KTS Chimera OKS Spartakus5 - 0
13:00 Teraz Kolska FC Yelonki5 - 8
14:00 Stara Lama ACL Zerwane5 - 9
16:00 Prosektorium FC Devs3 - 5
Tabela 1 liga
# Zespół M Pkt
1 Moszna Squad 8 21
2 Chemik Bemowo 8 18
3 Dynamo 8 15
4 Gladiatorzy 8 12
5 Zjazd 8 11
Tabela 2 liga
# Zespół M Pkt
1 FC Warsaw United 8 20
2 Los Lamusos 8 16
3 Defenders 8 16
4 FC Casuals 8 16
5 St. Varsovia 8 11
Tabela 3 liga
# Zespół M Pkt
1 Haratacze 8 24
2 Drink Men 8 19
3 ADP Wolska Ferajna 7 16
4 Lyreco 8 16
5 Walec 9 12
Tabela 4 liga
Tabela 1 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 FC Ochota 8 24
2 AnonyMMous 8 22
3 All4One 9 19
4 FC NaNkacu 8 13
5 Drink Team 9 13
Tabela 2 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 ASPN Bemowo 9 19
2 Fast Trans 9 19
3 W1nners 9 18
4 Kindybały FC 9 18
5 Chaos Ochota 9 15
Tabela 3 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 KTS Chimera 9 25
2 Stara Lama 9 21
3 Stara Gwardia 9 18
4 Chłopcy do bicia 9 15
5 ACL Zerwane 9 15
Sponsor techniczny
Sponsorzy
Partnerzy