Zdjęcie Michał Rosochowicz

Michał Rosochowicz

Walec

Jesień 2019 Trzecia Liga Szóstek

Historia rozegranych meczów
Mecze Bramki Asysty Żółte kartki Czerwone kartki MVP
22.09.2019 Izba Wytrzeźwień 12 - 17 Walec 1 2 0 0 0
29.09.2019 Walec 6 - 4 W1nners 2 1 0 0 1
06.10.2019 Prosektorium 4 - 5 Walec 0 0 0 0 0
13.10.2019 Walec 8 - 6 Teraz Kolska 2 1 0 0 1
27.10.2019 Walec 15 - 5 KTS Chimera 0 0 0 0 0
10.11.2019 Zespół Niespokojnych Nóg 14 - 6 Walec 0 0 0 0 0
Rozegrane 5 4 0 0 2
Statystyki osobiste
Zawody Zespół Rozegrał Bramki  Asysty  Żółte kartki  Czerwone kartki  MVP 
Jesień 2019 Trzecia Liga Walec 6 0 1 0 0 0
Jesień 2019 Czwarta Liga Synowie Gmocha 6 0 0 0 0 0
Jesień 2019 Trzecia Liga Szóstek Walec 6 5 4 0 0 2
2019 Pierwsza Liga Letnia Zielona Polana 3 0 0 0 0 0
2019 Czwarta Liga Letnia Walec 5 1 2 0 0 0
Wiosna 2019 Pierwsza Liga Zielona Polana 1 0 0 0 0 0
Wiosna 2019 Czwarta Liga Walec 8 0 1 0 0 0
Wiosna 2019 Trzecia Liga Szóstek Walec 5 6 3 0 0 1
2019 Szósta Liga Zimowa Walec II 9 5 5 0 0 0
Jesień 2018 Trzecia Liga Szóstek Walec 9 5 6 0 0 0
2018 Czwarta Liga Letnia Walec II 1 0 0 0 0 0
2018 Piąta Liga Halowa FC Ursynów Oldschool 5 3 3 0 0 0
2015 Trzecia Liga Halowa Znista 4 1 0 0 0 0
Jesień 2014 ZINA Pierwsza Liga Naturalna Reprezentanci 9 0 2 0 0 0
Wiosna 2014 ZINA Pierwsza Liga Naturalna Reprezentanci 1 0 0 0 0 0
Wiosna 2014 ZINA Druga Liga Szóstek Synowie Gmocha 9 1 5 0 0 0
2014 Trzecia Liga Halowa Synowie Gmocha 5 0 2 0 0 0
Jesień 2013 ZINA Pierwsza Liga Szóstek Synowie Gmocha 9 1 2 0 0 0
Wiosna 2013 ZINA Trzecia Liga FC Ursynów Old Stars 8 2 1 0 0 1
Wiosna 2013 ZINA Druga Liga Naturalna Reprezentanci 2 0 0 0 0 0
Wiosna 2013 ZINA Pierwsza Liga Szóstek Synowie Gmocha 9 2 3 0 0 1
2013 Druga Liga Halowa Synowie Gmocha 10 3 2 0 0 0
Jesień 2012 ZINA Pierwsza Liga FC Ursynów 5 0 0 0 0 0
Jesień 2012 ZINA Trzecia Liga FC Ursynów Old Stars 9 0 2 0 0 0
Jesień 2012 ZINA Liga Szóstek Synowie Gmocha 11 3 13 1 0 2
Wiosna 2012 ZINA Pierwsza Liga Naturalna Reprezentanci 8 0 0 0 0 0
Wiosna 2012 ZINA Liga Szóstek Synowie Gmocha 9 4 1 0 0 0
Wiosna 2011 Druga Liga Naturalna Reprezentanci 5 1 1 0 0 0
Kariera zawodnika 177 43 59 1 0 7
Przebieg kariery
Zawody Sezon Zespół
Jesień 2019 Trzecia Liga Jesień 2019 Walec
Jesień 2019 Czwarta Liga Jesień 2019 Synowie Gmocha
Jesień 2019 Trzecia Liga Szóstek Jesień 2019 Walec
2019 Pierwsza Liga Letnia Lato 2019 Zielona Polana
2019 Czwarta Liga Letnia Lato 2019 Walec
Wiosna 2019 Pierwsza Liga Wiosna 2019 Zielona Polana
Wiosna 2019 Czwarta Liga Wiosna 2019 Walec
Wiosna 2019 Trzecia Liga Szóstek Wiosna 2019 Walec
2019 Szósta Liga Zimowa Zima 2019 Walec II
Jesień 2018 Trzecia Liga Szóstek Jesień 2018 Walec
2018 Czwarta Liga Letnia Lato 2018 Walec II
2018 Piąta Liga Halowa Zima 2018 FC Ursynów Oldschool
2015 Trzecia Liga Halowa Hala 2015 Znista
Jesień 2014 ZINA Pierwsza Liga Naturalna Jesień 2014 Reprezentanci
Wiosna 2014 ZINA Pierwsza Liga Naturalna Wiosna 2014 Reprezentanci
Wiosna 2014 ZINA Druga Liga Szóstek Wiosna 2014 Synowie Gmocha
2014 Trzecia Liga Halowa Hala 2014 Synowie Gmocha
Jesień 2013 ZINA Pierwsza Liga Szóstek Jesień 2013 Synowie Gmocha
Wiosna 2013 ZINA Trzecia Liga Wiosna 2013 FC Ursynów Old Stars
Wiosna 2013 ZINA Druga Liga Naturalna Wiosna 2013 Reprezentanci
Wiosna 2013 ZINA Pierwsza Liga Szóstek Wiosna 2013 Synowie Gmocha
2013 Druga Liga Halowa Hala 2013 Synowie Gmocha
Jesień 2012 ZINA Pierwsza Liga Jesień 2012 FC Ursynów
Jesień 2012 ZINA Trzecia Liga Jesień 2012 FC Ursynów Old Stars
Jesień 2012 ZINA Liga Szóstek Jesień 2012 Synowie Gmocha
Wiosna 2012 ZINA Pierwsza Liga Naturalna Wiosna 2012 Reprezentanci
Wiosna 2012 ZINA Liga Szóstek Wiosna 2012 Synowie Gmocha
Wiosna 2011 Druga Liga Naturalna Wiosna 2011 Reprezentanci
Tabela 1 liga
# Zespół M Pkt
1 Moszna Squad 6 15
2 Gladiatorzy 6 15
3 Young Legion 6 15
4 Chemik Bemowo 5 12
5 Zjazd 6 11
Tabela 2 liga
# Zespół M Pkt
1 FC Warsaw United 6 16
2 Drink Men 6 13
3 FC Zaborów 6 13
4 Defenders 6 13
5 Argentina FC 6 7
Tabela 3 liga
# Zespół M Pkt
1 Kasztany 6 13
2 Walec 6 13
3 Pohybel 6 12
4 Wola Fans 6 12
5 PRE Wwa 6 9
Tabela 4 liga
# Zespół M Pkt
1 Złotopolscy Warszawa 6 13
2 Haratacze 6 13
3 Old Legion 6 13
4 FC Running Team 6 10
5 Bemovia 6 10
Tabela 1 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 AnonyMMous 7 21
2 FC NaNkacu 8 21
3 OMS 7 15
4 Rycerze Świtu 8 12
5 Drink Team 7 9
Tabela 2 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 FC Ochota 7 19
2 Fast Trans 7 16
3 KS Precyzyjny Browar 7 15
4 ASPN Bemowo 8 15
5 Tank Team 7 12
Tabela 3 liga szóstek
Sponsor techniczny
Sponsorzy