( 4 : 1 )
Jesień 2019 Czwarta Liga

149' Kamil Cieślak Czupakabry Warszawa
119' Filip Tetla Czupakabry Warszawa
149' Piotr Pełka Czupakabry Warszawa
1Daniel Białek Bemovia

W meczu 4. kolejki pomiędzy Bemovią a Czupakabrami, ciężko było wskazać wyraźnego faworyta, ale widać było, że gospodarze podeszli do tego meczu bardzo poważnie i stawili się dużo liczniejszą ekipą od rywali. Spotkanie od początku nie układało się po myśli Czupakabr. Ekipa z Bemowa objęła prowadzenie w 8 minucie, a 60 sekund później było już 2:0. Na listę strzelców wpisali się Tomek Świderski oraz Przemysław Urbaniak,  a przy obu trafieniach asysty zaliczył aktywny Daniel Białek. Rozochoceni takim rozwojem wydarzeń piłkarze Bemovii coraz mocniej napierali na drużynę gości. Najpierw Białek znowu podawał do swojego kolegi (gol Marcina Żardeckiego), a później sam wpisał się na listę strzelców po indywidualnej akcji i minięciu trzech zawodników drużyny przeciwnej. Rywale zdołali odpowiedzieć jednym golem: w 19 minucie Filip Tetla otrzymał dokładne podanie od Edwina Nowaka-Grelowa, które zamienił na gola. Druga część zawodów to dalsza dominacja drużyny z Bemowa która w 43 minucie, po golu swojego kapitana, Piotra Modzelewskiego oraz pięć minut później po golu najlepszego na boisku Daniela Białka  podwyższyła prowadzenie. Ambitnie grająca drużyna gości zdołała jeszcze zdobyć strzelić jednego gola. Wynik w 49 minucie ustalił Kamil Cieślak po podaniu Piotra Pełki. Reasumując, Bemovia pewnie pokonała Czupakabry, które ewidentnie mają problem po odejściu ich super snajpera, Giovanniego Calabrese i jeśli myślą o kompletowaniu kolejnych punktów, to na następne mecze muszą zacząć się zbierać większą liczbą zawodników.