2020 Trzecia Liga Letnia

Kolejka 1

środa, 15.07.2020
19:45 KTS Chimera Zakon Bonifratrów1 - 5
21:15 FC Yelonki KP Kozia0 - 7
czwartek, 16.07.2020
19:45 RKS 40% Lyreco3 - 2
21:15 FC Devs Haratacze1 - 5

Kolejka 2

środa, 22.07.2020
19:00 Lyreco Haratacze2 - 2
czwartek, 23.07.2020
19:00 FC Devs Walec0 - 6
19:45 Zakon Bonifratrów KP Kozia6 - 4
20:30 KTS Chimera IDS-Bud3 - 8
21:15 FC Yelonki RKS 40%3 - 6

Kolejka 3

środa, 29.07.2020
19:45 Walec Lyreco6 - 3
czwartek, 30.07.2020
19:00 IDS-Bud FC Devs6 - 0
19:00 KP Kozia KTS Chimera2 - 1
20:30 RKS 40% Zakon Bonifratrów5 - 4
21:15 Haratacze FC Yelonki2 - 1

Kolejka 4

środa, 05.08.2020
20:30 FC Yelonki Walec0 - 4
czwartek, 06.08.2020
19:00 Zakon Bonifratrów Haratacze2 - 10
19:00 KTS Chimera FC Devs1 - 2
19:45 Lyreco IDS-Bud5 - 9
21:15 KP Kozia RKS 40%2 - 3

Kolejka 5

środa, 12.08.2020
19:00 RKS 40% KTS Chimera2 - 2
czwartek, 13.08.2020
19:45 Walec Zakon Bonifratrów4 - 4
20:30 FC Devs Lyreco0 - 1
21:15 IDS-Bud FC Yelonki7 - 3

Kolejka 6

środa, 19.08.2020
19:00 KTS Chimera Lyreco1 - 4
20:30 FC Yelonki FC Devs2 - 1
czwartek, 20.08.2020
19:00 KP Kozia Walec2 - 4
19:45 Zakon Bonifratrów IDS-Bud4 - 10
20:30 RKS 40% Haratacze2 - 6

Kolejka 7

środa, 26.08.2020
19:00 Lyreco FC Yelonki5 - 0
czwartek, 27.08.2020
19:00 FC Devs Zakon Bonifratrów6 - 4
19:00 IDS-Bud KP Kozia5 - 7
19:45 Haratacze KTS Chimera2 - 2
21:15 Walec RKS 40%8 - 4

Kolejka 8

środa, 02.09.2020
21:45 Zakon Bonifratrów Lyreco0 - 5
czwartek, 03.09.2020
19:30 KP Kozia FC Devs6 - 4
19:30 KTS Chimera FC Yelonki2 - 6
21:45 Haratacze Walec10 - 3
21:45 RKS 40% IDS-Bud10 - 5

Kolejka 9

czwartek, 10.09.2020
19:30 IDS-Bud Haratacze0 - 5
20:15 Walec IDS-Bud5 - 0
21:00 FC Devs RKS 40%1 - 6
poniedziałek, 14.09.2020
19:00 Lyreco KP Kozia0 - 8
19:45 Walec KTS Chimera8 - 1
20:30 Haratacze KP Kozia10 - 4
czwartek, 17.09.2020
19:30 Zakon Bonifratrów FC Yelonki0 - 5
Tabela 1 liga
# Zespół M Pkt
1 Moszna Squad 4 12
2 Dynamo 5 9
3 Chemik Bemowo 5 9
4 Victoria Grochów 5 7
5 Gladiatorzy 3 6
Tabela 2 liga
# Zespół M Pkt
1 FC Warsaw United 5 13
2 Los Lamusos 5 12
3 Defenders 5 10
4 FC Casuals 5 7
5 Pohybel 5 7
Tabela 3 liga
# Zespół M Pkt
1 Haratacze 4 12
2 Drink Men 5 10
3 ADP Wolska Ferajna 5 10
4 Orły Leszka 5 10
5 Lyreco 5 10
Tabela 4 liga
Tabela 1 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 Drink Team 5 13
2 FC Ochota 4 12
3 Bad Boys Zielonki 5 9
4 All4One 5 7
5 AnonyMMous 3 7
Tabela 2 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 ASPN Bemowo 5 12
2 Fast Trans 5 10
3 Chaos Ochota 5 9
4 W1nners 5 9
5 Synowie Gmocha 5 7
Tabela 3 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 Chłopcy do bicia 5 12
2 KTS Chimera 4 10
3 Stara Lama 3 9
4 FC Yelonki 5 9
5 ACL Zerwane 5 6
Sponsor techniczny
Sponsorzy