No Matches
Izba Wytrzeźwień

Izba Wytrzeźwień

Wiosna 2022 Szósta Liga
Rywale: Izba Wytrzeźwień | Wiosna 2022 Szósta Liga

Rywale Mecze Zw. Rem. Przegr. Bramki
Orzeł Ząbki 13 5 2 6 16 - 22
Rookies 12 10 0 2 53 - 14
Atak Klonów 12 5 1 6 30 - 25
Chyże Rosomaki 10 3 0 7 18 - 46
Czupakabry Warszawa 9 7 0 2 41 - 20
KS Kierownicy 8 0 0 8 8 - 40
TSP Szatańskie Pęto 7 2 0 4 11 - 17
Nie Ma Mocnych 7 0 2 5 9 - 22
Abi Squad 6 1 1 4 7 - 11
Fortuna 6 1 1 4 7 - 16
LGB 6 1 1 4 6 - 10
Gramy Czasami 6 0 0 6 8 - 18
Bemovia 5 2 1 2 14 - 19
KS Wiking 5 2 0 3 13 - 20
Lepiej Nie Pytaj 5 2 2 1 10 - 5
Turbo Ptysie 4 2 0 2 11 - 8
TS Kopernik 4 2 1 1 8 - 10
Golden Roman 4 1 0 3 6 - 15
KS Blizne 4 0 0 4 4 - 16
Redd`s 4 0 0 4 1 - 22
Walec 3 1 0 2 15 - 24
Tank Team 3 1 1 1 11 - 14
Huragan Brothers 3 1 1 1 10 - 8
Janusze 3 1 1 1 9 - 5
Rosso Bianco 3 1 0 2 3 - 5
Złotopolscy Warszawa 3 0 0 3 6 - 19
Reprezentanci 3 0 0 3 4 - 12
Bro Bielany 3 0 1 2 1 - 5
FC Yelonky 3 0 1 2 1 - 4
Golden Rum 3 0 0 3 1 - 19
Gur-Bud 2 2 0 0 10 - 1
Praga Team 2 2 0 0 6 - 3
Siódemka '09 2 1 1 0 11 - 3
Legion 2 1 0 1 10 - 14
FC Yelonki 2 1 0 1 8 - 11
En Avant Warsaw 2 1 0 1 7 - 6
Mistrzowie Pięciu Minut 2 1 0 1 6 - 4
Odwróć Tabelę 2 1 0 1 5 - 6
Tiki Taka 2 1 0 1 5 - 3
eXc Mobile Ochota 2 1 0 1 5 - 5
Wybrzeze Klatki Schodowej 2 1 1 0 4 - 3
Akszon Team 2 0 0 2 11 - 18
Janusze na Pikniku 2 0 0 1 11 - 15
Teraz Kolska 2 0 0 2 10 - 19
FC Stała Gwardia 2 0 0 2 5 - 13
PRE Wwa 2 0 0 2 2 - 6
Green Pub Bemowo 2 0 0 2 1 - 9
Orły Leszka 2 0 1 1 1 - 5
Szmeterlink 2 0 0 0 0 - 5
Gang Dzbanów 1 1 0 0 9 - 5
Ludzie Rezonansu 1 1 0 0 8 - 0
Teatr Absurdu 1 1 0 0 8 - 1
KP Kozia 1 1 0 0 7 - 2
Sparta (old) 1 1 0 0 7 - 4
Old Boys Reaktywacja 1 1 0 0 6 - 0
Bromag 1 1 0 0 5 - 0
Drużyna A 1 1 0 0 5 - 0
Nowa Jakość '09 1 1 0 0 5 - 0
Standard Służew 1 1 0 0 5 - 0
Droga 1 1 0 0 4 - 1
El Diablo 1 1 0 0 4 - 1
Kamix 1 1 0 0 4 - 2
Le Cabaret 1 1 0 0 4 - 2
Mi-Home Team 1 1 0 0 4 - 1
Pendzonce Świstaki 1 1 0 0 4 - 3
ASPN Bemowo 1 1 0 0 3 - 1
Degrengolada 1 1 0 0 3 - 0
Dynamit 1 1 0 0 3 - 1
KAC Drink Team 1 1 0 0 3 - 1
dMG 1 1 0 0 3 - 0
Defenders 1 1 0 0 2 - 1
FC Mietky 1 1 0 0 2 - 0
Haratacze 1 1 0 0 2 - 1
Schodki 1 1 0 0 1 - 0
FX Hawks 1 0 0 1 5 - 8
AS Green Warsaw 1 0 0 1 4 - 7
Synowie Gmocha 1 0 1 0 4 - 4
FC Play Boys 1 0 0 1 3 - 4
KTS Chimera 1 0 0 1 3 - 11
No Comments 1 0 1 0 3 - 3
Warszawa Utd 1 0 0 1 3 - 7
Zespół Niespokojnych Nóg 1 0 0 1 3 - 8
KS Na Pełnej 1 0 1 0 2 - 2
Lyreco 1 0 0 1 2 - 6
Prosektorium 1 0 0 1 2 - 10
Tankujący Skład 1 0 0 1 2 - 4
Walec 1 0 0 1 2 - 5
AS Roman 1 0 0 1 1 - 3
FC Buch 1 0 0 1 1 - 3
FC Kublinie 1 0 0 1 1 - 2
FC Po nalewce 1 0 0 1 1 - 3
Gołków Crew 1 0 0 1 1 - 3
KO Wentyl 1 0 0 1 1 - 2
Mazowsze 1 0 0 1 1 - 2
W1nners 1 0 0 1 1 - 13
Young Legion 1 0 0 1 1 - 10
ADP Wolska Ferajna 1 0 0 1 0 - 9
Dziadki 1 0 0 1 0 - 6
Fantazja Bródno 1 0 0 1 0 - 5
KS Blizne II 1 0 0 1 0 - 2
Stare Bemowo 1 0 0 1 0 - 3
TN Pocisk 1 0 0 1 0 - 9
Tabela 1 liga
# Zespół M Pkt
1 FC Hermes 9 25
2 Gladiatorzy 9 21
3 Chemik Bemowo 9 20
4 Dynamo 9 17
5 Altus 9 16
Tabela 2 liga
# Zespół M Pkt
1 Civas 9 27
2 Defenders 9 21
3 FC Hermes II 9 19
4 Old United 9 16
5 BKS 04 Górki 9 15
Tabela 3 liga
# Zespół M Pkt
1 Agil at Agord 9 22
2 Legion 9 21
3 Drink Men 9 17
4 Szczęki Szczęśliwice 9 16
5 KS Na Pełnej 9 14
Tabela 4 liga
# Zespół M Pkt
1 Los Blancos 9 21
2 Kristal 9 19
3 Chlejsy FC 9 16
4 TK Ubezpeczenia 9 15
5 Energetyk 9 13
Tabela 5 liga
# Zespół M Pkt
1 Tornado UA 9 22
2 Zielony Stolik 9 19
3 Abnegat 9 18
4 Nie Ma Mocnych 9 15
5 FC Kazubów 9 14
Tabela 6 liga
# Zespół M Pkt
1 Warszawa Utd 9 25
2 FC Stała Gwardia 9 24
3 FC Buch 9 16
4 TS Kopernik 9 14
5 Le Cabaret 9 13
Tabela SuperLiga6
# Zespół M Pkt
1 KS Browarek 10 30
2 In-Plus Pojemna Halina 10 21
3 eXc Mobile Ochota 10 18
4 SS Cyrkulatka 10 12
5 FK Almaz 10 12
Tabela 1 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 Gramy Czasami 9 24
2 FC NaNkacu 10 18
3 All4One 9 18
4 Bad Boys Zielonki 10 15
5 FC Zielony Alkobus 10 15
Tabela 2 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 FC Warsaw Team 9 21
2 La Zabava 9 20
3 Last Dance 9 19
4 Gramy Swoje 9 16
5 Powiew Czarnobyla 9 15
Tabela 3 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 East Crew 9 27
2 Moonfox 9 21
3 Miód Malina 9 16
4 Sparta 9 16
5 Semper Victoria 9 13
Tabela 4 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 Zofijki FC 9 24
2 FC Kanwa 9 19
3 Szybki Shot 9 18
4 KTS Chimera 9 16
5 Zespół R 9 14
Sponsorzy
Partnerzy