( 0 : 4 )
Lato 2022 Dziewiąta Liga
Kolejka 1
  • poniedziałek, 04 lipiec 2022
  • 19:45

Skład wyjściowy


Wydarzenia

Bramki
140' Stepan Yashchyshyn Chłopcy do bicia
138' Norbert Malarski Chłopcy do bicia
137' Norbert Malarski Chłopcy do bicia
132' Patryk Osowski Chłopcy do bicia
130' Maciej Dubicki Chłopcy do bicia
129' Mateusz Zawadzki II Chłopcy do bicia
127' Maciej Dubicki Chłopcy do bicia
126' Stepan Yashchyshyn Chłopcy do bicia
123' Stepan Yashchyshyn Chłopcy do bicia
112' Mateusz Zawadzki II Chłopcy do bicia
109' Patryk Osowski Chłopcy do bicia
108' Mateusz Zawadzki II Chłopcy do bicia
Asysty
140' Mateusz Zawadzki II Chłopcy do bicia
138' Patryk Osowski Chłopcy do bicia
132' Norbert Malarski Chłopcy do bicia
129' Stepan Yashchyshyn Chłopcy do bicia
127' Mateusz Zawadzki II Chłopcy do bicia
126' Maciej Dubicki Chłopcy do bicia
123' Mateusz Zawadzki II Chłopcy do bicia
112' Patryk Osowski Chłopcy do bicia
109' Maciej Dubicki Chłopcy do bicia
108' Stepan Yashchyshyn Chłopcy do bicia
MVP
1Mateusz Zawadzki II Chłopcy do bicia

 Podsumowanie

watch

Tabela 1 liga
# Zespół M Pkt
1 FC Hermes 9 25
2 Gladiatorzy 9 21
3 Chemik Bemowo 9 20
4 Dynamo 9 17
5 Altus 9 16
Tabela 2 liga
# Zespół M Pkt
1 Civas 9 27
2 Defenders 9 21
3 FC Hermes II 9 19
4 Old United 9 16
5 BKS 04 Górki 9 15
Tabela 3 liga
# Zespół M Pkt
1 Agil at Agord 9 22
2 Legion 9 21
3 Drink Men 9 17
4 Szczęki Szczęśliwice 9 16
5 KS Na Pełnej 9 14
Tabela 4 liga
# Zespół M Pkt
1 Los Blancos 9 21
2 Kristal 9 19
3 Chlejsy FC 9 16
4 TK Ubezpeczenia 9 15
5 Energetyk 9 13
Tabela 5 liga
# Zespół M Pkt
1 Tornado UA 9 22
2 Zielony Stolik 9 19
3 Abnegat 9 18
4 Nie Ma Mocnych 9 15
5 FC Kazubów 9 14
Tabela 6 liga
# Zespół M Pkt
1 Warszawa Utd 9 25
2 FC Stała Gwardia 9 24
3 FC Buch 9 16
4 TS Kopernik 9 14
5 Le Cabaret 9 13
Tabela SuperLiga6
# Zespół M Pkt
1 KS Browarek 10 30
2 In-Plus Pojemna Halina 10 21
3 eXc Mobile Ochota 10 18
4 SS Cyrkulatka 10 12
5 FK Almaz 10 12
Tabela 1 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 Gramy Czasami 9 24
2 FC NaNkacu 10 18
3 All4One 9 18
4 Bad Boys Zielonki 10 15
5 FC Zielony Alkobus 10 15
Tabela 2 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 FC Warsaw Team 9 21
2 La Zabava 9 20
3 Last Dance 9 19
4 Gramy Swoje 9 16
5 Powiew Czarnobyla 9 15
Tabela 3 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 East Crew 9 27
2 Moonfox 9 21
3 Miód Malina 9 16
4 Sparta 9 16
5 Semper Victoria 9 13
Tabela 4 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 Zofijki FC 9 24
2 FC Kanwa 9 19
3 Szybki Shot 9 18
4 KTS Chimera 9 16
5 Zespół R 9 14
Sponsorzy
Partnerzy