( 3 : 1 )
Lato 2022 Druga Liga
  • środa, 06 lipiec 2022
  • 19:00

139' Karol Nowak Alko Boysi
116' Paweł Szczepaniak Alko Boysi
114' Karol Nowak Alko Boysi
102' Paweł Szczepaniak Alko Boysi
134' Adam Narczewski Gramy Czasami
133' Paweł Staniszewski Gramy Czasami
103' Paweł Staniszewski Gramy Czasami
116' Karol Nowak Alko Boysi
114' Maciej Stanicki Alko Boysi
102' Kamil Janasz Alko Boysi
134' Robert Dębski Gramy Czasami
1Karol Nowak Alko Boysi

Drużyna Gramy Czasami, która niedawno wywalczyła awans na mistrzostwa Polski Superliga6 podejmowała Alko Boysów. Spodziewaliśmy się w tym spotkaniu wyrównanego poziomu. Tak też było. Pierwsza bramkę zdobyła drużyna gospodarzy, która już w 2 minucie zapakowała piłkę do siatki rywala. Goście jednak chcieli szybko odpowiedzieć i już minutę później ta sztuka im się udała za sprawą "Stanisza". Dla drużyny w czarnych trykotach minuty między 14,a 16 okazały się bardzo istotne gdyż w tym czasie trafili dwukrotnie i odskoczyli rywalom. Zawodnicy w czerwonych trykotach musieli poważnie przegadać sprawę w przerwie, gdyż po zmianie stron rzucili się do szybkiego odrabiania strat, co im się udało. Losy meczu rozstrzygnęły się dopiero w ostatniej minucie spotkania. Oko w oko z bramkarzem stanął Karol Nowak i to gospodarze cieszyli się ze zwycięstwa.