( 1 : 2 )
2020 Pierwsza Liga Zimowa

106' Kamil Kuczewski Moszna Squad
150' Borys Rusak Chemik Bemowo
150' Piotr Dzisiów Chemik Bemowo
148' Paweł Giel Chemik Bemowo
146' Paweł Giel Chemik Bemowo
133' Paweł Giel Chemik Bemowo
119' Sebastian Martyński Chemik Bemowo
102' Damian Świerblewski Chemik Bemowo
150' Paweł Giel Chemik Bemowo
148' Damian Świerblewski Chemik Bemowo
133' Stanisław Kędzierski Chemik Bemowo
119' Piotr Grabowski Chemik Bemowo
1Damian Marcińczak Chemik Bemowo

Jednym z najciekawiej zapowiadających się spotkań czwartej kolejki Pierwszej Ligi Zimowej był z całą pewnością klasyk Ligi Bemowskiej, w którym zmierzyły się ze sobą ekipy Moszna Squadu oraz Chemika Bemowo. Starcie to lepiej rozpoczęło się dla drugiej z tych ekip, która już w drugiej minucie wyszła na prowadzenie po trafieniu Damiana Świerblewskiego. Moszna nie pozostawała jednak dłużna rywalom i zaledwie cztery minuty później znowu był remis, a na listę strzelców wpisał się Kamil Kuczewski. Następne minuty to coraz wyrźniejsza prewaga zawodników MS, którzy jednak nie potrafili zamienić na gole nadażających się sytuacji, bezlitośnie obijając słupki i poprzeczkę bramki przeciwników. Te niewykorzystane szanse zemściły się na nich w końcówce pierwszej połowy i na przerwę to Chemik schodził z minimalnym prowadzeniem 2:1. Niemal identyczny przebieg miała również druga część meczu, w której Moszna napierała na rywali, ale między ich słupkami świetnie spisywał się tego dnia Damian Marcińczak, który przyciągał strzały przeciwników jak magnes. Po utracie kolejnej bramki gracze Moszny nie mieli już nic do stracenia i postanowili postawić wszystko na jedną kartę, ściągając bramkarza i wprowadzając kolejnego gracza z pola. Zawodnicy Chemika nie dali się jednak złapać na tę sztuczkę i mądrze się bronili, co chwilę skutecznie kontrując i powiększając jeszcze swoją przewagę. Starcie to zakończyło się ostatecznie wysoką wygraną zawodników w zielonych trykotach aż 7:1, co jednak nie odzwierciedla w pełni tego jak wyglądała sytuacja na boisku.