2020 Szósta Liga Zimowa

Kolejka 1

niedziela, 05.01.2020
11:00 Marchewki Zagłady Janusze na Pikniku6 - 2
12:00 Zespół Niespokojnych Nóg FC Devs14 - 4
13:00 FC Running Team Blok Ekipa (d. Albatrosy)5 - 8
14:00 Złotopolscy Warszawa KP Kozia4 - 10
17:00 W1nners Haratacze6 - 4

Kolejka 2

niedziela, 12.01.2020
10:00 Janusze na Pikniku Zespół Niespokojnych Nóg3 - 5
17:00 FC Devs FC Running Team4 - 9
18:00 Haratacze Złotopolscy Warszawa7 - 6
18:00 W1nners Marchewki Zagłady5 - 4

Kolejka 3

niedziela, 19.01.2020
09:00 KP Kozia FC Devs6 - 2
15:00 FC Running Team Janusze na Pikniku16 - 2
18:00 Złotopolscy Warszawa Blok Ekipa (d. Albatrosy)15 - 3
18:00 Marchewki Zagłady Haratacze4 - 1
19:00 Zespół Niespokojnych Nóg W1nners4 - 10

Kolejka 4

niedziela, 26.01.2020
09:00 Marchewki Zagłady Zespół Niespokojnych Nóg11 - 2
12:00 Janusze na Pikniku KP Kozia4 - 1
17:00 Haratacze Blok Ekipa (d. Albatrosy)2 - 2
18:00 FC Devs Złotopolscy Warszawa3 - 13
18:00 W1nners FC Running Team8 - 8

Kolejka 5

niedziela, 02.02.2020
11:00 FC Running Team Marchewki Zagłady5 - 13
12:00 Złotopolscy Warszawa Janusze na Pikniku7 - 4
15:00 Zespół Niespokojnych Nóg Haratacze0 - 8
16:00 KP Kozia W1nners4 - 3
19:00 Blok Ekipa (d. Albatrosy) FC Devs7 - 3

Kolejka 6

niedziela, 09.02.2020
09:00 Marchewki Zagłady KP Kozia7 - 4
09:00 Zespół Niespokojnych Nóg FC Running Team14 - 5
14:00 Janusze na Pikniku Blok Ekipa (d. Albatrosy)1 - 4
17:00 Haratacze FC Devs11 - 2
20:00 W1nners Złotopolscy Warszawa2 - 2

Kolejka 7

niedziela, 16.02.2020
09:00 KP Kozia Zespół Niespokojnych Nóg12 - 7
12:00 FC Devs Janusze na Pikniku3 - 4
17:00 FC Running Team Haratacze9 - 4
18:00 Blok Ekipa (d. Albatrosy) W1nners4 - 7
19:00 Złotopolscy Warszawa Marchewki Zagłady5 - 16

Kolejka 8

niedziela, 23.02.2020
10:00 Zespół Niespokojnych Nóg Złotopolscy Warszawa12 - 8
11:00 Marchewki Zagłady Blok Ekipa (d. Albatrosy)14 - 1
13:00 Haratacze Janusze na Pikniku12 - 2
17:00 FC Running Team KP Kozia11 - 3
19:00 W1nners FC Devs14 - 2

Kolejka 9

niedziela, 01.03.2020
09:00 Blok Ekipa (d. Albatrosy) Zespół Niespokojnych Nóg5 - 3
12:00 FC Devs Marchewki Zagłady7 - 1
12:00 KP Kozia Haratacze2 - 9
18:00 Janusze na Pikniku W1nners3 - 3
19:00 Złotopolscy Warszawa FC Running Team8 - 10

Kolejka 10

niedziela, 08.03.2020
15:00 Blok Ekipa (d. Albatrosy) KP Kozia11 - 2
Tabela 1 liga
# Zespół M Pkt
1 Contra 9 25
2 Chemik Bemowo 9 21
3 Moszna Squad 9 20
4 Young Legion 9 18
5 Papadensy 9 12
Tabela 2 liga
# Zespół M Pkt
1 FC Ochota 9 24
2 KS Precyzyjny Browar 9 22
3 All4One 9 19
4 FC NaNkacu 9 15
5 St. Varsovia 9 15
Tabela 3 liga
# Zespół M Pkt
1 LTM 9 24
2 Kasztany 9 22
3 Bad Boys Zielonki 9 16
4 Wariaty Kuchara 9 13
5 Agil at Agord 9 12
Tabela 4 liga
# Zespół M Pkt
1 Dziki Futbolu 9 22
2 Pro OGórki 9 19
3 Old Legion 9 18
4 Drink Men 9 18
5 Tank Team 9 16
Tabela 5 liga
# Zespół M Pkt
1 ASPN Bemowo 9 24
2 Mikstura 9 19
3 Gramy Czasami 9 18
4 Bemovia 9 18
5 PRE Wwa 9 13
Tabela 6 liga
Tabela 7 liga
Sponsor techniczny
Sponsorzy